Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Fiat | Brava

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Brava | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:46 Vetura , Rahovec

Fiat Brava

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:31 Vetura , Ferizaj

Fiat Bravo 1.6 jtd v.p 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 19:25 Vetura , Lipjan

Fiat brava

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 11:56 Vetura , Prizren

NE GJENDJE TE MIR

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 14:00 Vetura , Lipjan

Fiat

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Tet 22:39 Vetura , Ferizaj

045445248 Fiati shitet Lir

900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 00:52 Vetura , Drenas

Shes fijat benzin 1.1 rks iskadum ngjendje trregullt

499 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 23:52 Vetura , Gjilan

Fiat bravo

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 17:05 Vetura , Prizren

Fiat

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 15:30 Vetura , Gjakovë

Fiat Brava 1.6 viti 2000

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Tet 19:34 Vetura , Lipjan

Shes pjes per fiat brava

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 20:51 Vetura , Viti

Fiat brava 1.4 B+p 1997

790 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Gush 09:13 Vetura , Mitrovicë

Fiat bravo 1.9 dizell

380 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Gush 10:54 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet fiati

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 02:24 Vetura , Gjilan

Shitet

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 07:58 Vetura , Gjakovë

Fiat brava automatik 2001

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Korr 11:11 Vetura , Prizren

fiat dizell

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 15:12 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat brava 1.9 jtd

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 20:12 Vetura , Prishtinë

Fiat brava.

750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 22:32 Vetura , Prishtinë

Shitet fiat brava

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 20:47 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat brava 1.9 dizell

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Qer 17:24 Vetura , Skenderaj

Fiat brava

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 23:21 Vetura , Ferizaj

fiat bonto viti 93 1.1 blen benzin irrekull

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 23:18 Vetura , Prishtinë

Shitet ose ndrrohet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Maj 23:12 Vetura , Vushtrri

Shitet fiati u shit

1 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 15:05 Vetura , Malishevë

fiat brava

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 21:21 Vetura , Prishtinë

fiat brava 1.9 jtd

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 19:23 Vetura , Vushtrri

Fiat brava 1.6 benzin plin me atest

650 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 17:22 Vetura , Prishtinë

Fiat

900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 01:29 Vetura , Drenas

Shes fijatin benzins 1.6 regjistrim 4 muj baj ndrrim

680 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 14:51 Vetura , Mitrovicë

shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Shk 12:56 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Tip Topp

699 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 12:59 Vetura , Gjakovë

Fiat

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 21:22 Vetura , Mitrovicë

Fiat Brava 1.9 td 5 dyr

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Qer 17:17 Vetura , Prizren

Fiat

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 13:20 Vetura , Prizren

Shesh veturen fiat

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Qer 13:07 Vetura , Prizren

Shesh veturun

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 09:54 Vetura , Prizren

Motorr Fiat Brava 1.6 16v

280 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Qer 09:12 Vetura , Ferizaj

Shes fiatin

975 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Maj 02:31 Vetura , Lipjan

Fiat Brava 1.9 JTD

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 18:00 Vetura , Vushtrri

Kaliii

90 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Pri 19:49 Vetura , Prizren

Fiat brava 1.6 16v

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 20:00 Vetura , Gjilan

Fiat brava 1.6 16v sx

510 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 20:14 Vetura , Therandë

Shes Fiat

900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 07:56 Vetura , Ferizaj

Fiat brava 1,4 12v

1 299 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 16:17 Vetura , Drenas

Fiat Bravo dizel

280 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Dhj 18:16 Vetura , Mitrovicë

Fiat 1.2 16v rks i skaduar

490 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Nën 14:04 Vetura , Drenas

Shes Fiat Brava 1.8 benzin

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 02:08 Vetura , Vushtrri

U shit flm Merrjep

900 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Brava | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione