SHES URGJENT KIA PIKANTO 1.1 VITI 2008 RKS

Shitet nga: DIa 22 Tet 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Picanto
SHES KIA PIKANTI 1.1 VITI I PRODHIMIT 2008, 76 KM, KA NJE MUAJ REGJISTRIM DHE KLIM NE ANEN E DJATHE ESHTE I DEMTUAR PAK, KA LIBER SERVISI ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim