shitet dhe ndrrohet me Golf 3

Shitet nga: astrit 11 Mar 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Laguna
vetura eshte ne gjendj shum te mire

regjistrim deri 26.11.2016

goma te reja

klima tronic
senzora parkingu
2.2 diesel

pasqyret me rrym
150 ps
ABS
ESP
rrypin dhamzor te ndrrun komplet
servisin komplet
etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim