Peugot

Shitet nga: Sinan 31 Jan 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Skenderaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 206
Vetura posedon klim.centrall.dritaret elektronik(te parat) , sigurim ka deri me 20.01.2017 dhe eshte ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim