Renault clio

Shitet nga: Refik 03 Jan 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Viti
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Shes renault clio dci viti prodhimit 2003 te kaluara 194.000. Ne gjendje te rregullt posedon klim,abs ,eshte shum i rujatur si brenda dhe jasht per me shum informata kontaktoni nr: 045428280
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim