Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Renault Clio Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Renault Clio | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:22
Linku:
Shitorja Vetura , Ferizaj

Renault Clio 1.5 dci Model 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Sot 11:12 Vetura , Prishtinë

Reno Clio RKS 10 muaj

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 Vetura , Prishtinë

Renault clio

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:47 Vetura , Prishtinë

Renault clio 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:33 Vetura , Kastriot

Blej Vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:50 Vetura , Viti

Blej Vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:54 Vetura , Prishtinë

Renault Clio

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:24 Shitorja Vetura , Ferizaj

RENAULT CLIO 1.5 DCI AUTOMATIK ME DOGAN

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:22 Shitorja Vetura , Ferizaj

Renault Clio 1.5 dci Model 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 15:32 Vetura , Gjilan

RENAULT CLIO 2012 1.5dci

7 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Sht 18:57 Vetura , Prizren

reno clio 1.5 dizel viti 2004

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 16:58 Vetura , Prizren

reno clio.1.5 dizel viti 2004.

2 250 EUR

22 Sht 15:58 Vetura , Rahovec

Renault Clio R.S. 200PS

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 10:09 Vetura , Ferizaj

Shes Reno Clio Benzi 1.4 Viti 2002 Info 049559118

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 19:45 Vetura , Drenas

Renault clio 1.9disel

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 13:17 Vetura , Ferizaj

Renault Clio 1.5 DCI 2016

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 04:57 Vetura , Therandë

Shitet Renault Clio

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 16:16 Vetura , Prishtinë

Renult

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Sht 12:09 Vetura , Prishtinë

RENO CLIO 1.5 DCI 2012

4 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Sht 00:52 Vetura , Prishtinë

Shitet Reno Clio 2007 Manuel 1.5 D

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 22:39 Vetura , Ferizaj

Reno Clio Benzi 1.6 AUTOMATIK RKS 11 Muj info 049559118

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 06:02 Vetura , Prishtinë

Shes Renault Clio 1.5Cdti ne gjndje shum te mir

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 06:02 Vetura , Prishtinë

Shes Renault Clio 1.5Cdti ne gjendje te mire

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 08:18 Vetura , Pejë

Reno Clio

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Sht 08:04 Vetura , Vushtrri

Renault klio 1.5 dizell 2008

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Sht 10:50 Vetura , Prizren

Renault Clio 1.2 16v

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 21:56 Vetura , Prishtinë

renault clio

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
09 Sht 13:54 Vetura , Prizren

reno clio 1.5 dizel viti 2004.

2 550 EUR

08 Sht 21:05 Vetura , Gjilan

Shes reno clio 1.4 benxin

1 950 EUR

06 Sht 18:19 Vetura , Prishtinë

shes reno clio viti 2012 i doganuar

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 12:48 Vetura , Ferizaj

Reno Clio 1.5 dci v.p 12-2014��044-380-809

78 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 17:23 Vetura , Prizren

Shes reno clio

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Sht 19:05 Vetura , Drenas

Shitet Reno Clio

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 14:49 Vetura , Prishtinë

Renault Clio 2016

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
02 Sht 17:39 Vetura , Prishtinë

renault clio

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Sht 11:44 Vetura , Drenas

Reno Clio

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 19:00 Vetura , Prishtinë

renault clio ne shitje

8 500 EUR

29 Gush 19:26 Vetura , Mitrovicë

Pjes per Rover 75

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 16:38 Vetura , Prishtinë

Renault clio

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Gush 13:55 Vetura , Fushë Kosovë

Renault Clio 2012 1.5dci

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 20:47 Vetura , Lipjan

RENAULT CLIO GT LINE 16V

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Gush 13:24 Vetura , Fushë Kosovë

Renault Clio 2012 1.5dci

3 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 11:59 Vetura , Pejë

Shes Reno Clio 1.2 Benzin

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 19:37 Vetura , Ferizaj

Renault Clio 1.2Benzin Vp:2005

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 04:03 Vetura , Prishtinë

Shes Reno Clio

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 04:02 Vetura , Ferizaj

Shes renault clio

3 220 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 16:18 Vetura , Prizren

renault clio 1.5 Dizel

2 650 EUR

15 Gush 14:44 Vetura , Prishtinë

Shitet Reno Clio 1:5 dizell 2015

6 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 04:39 Vetura , Ferizaj

��•CLiO i SHiTUR •��

4 600 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Gush 09:40 Vetura , Ferizaj

Shitet Renault clio 1.6 automatiki

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Gush 09:36 Vetura , Ferizaj

renault clio 1.6 benzin

3 000 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Renault Clio | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione