Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Në shitje (Shitet, Shes) në Viti

Acura , 54
Aixam , 12
Alfa Romeo , 24
Alpina , 7
Artega , 3
Audi , 524
Bentley , 2
BMW , 429
Bugatti , 1
Cadillac , 4
Chevrolet , 24
Chrysler , 17
Citroën , 192
Corvette , 1
Dacia , 4
Daewoo , 13
Daihatsu , 6
Dodge , 1
Ferrari , 1
Fiat , 227
Ford , 257
GMC , 3
Grecav , 1
Honda , 10
Hummer , 3
Hyundai , 42
Infiniti , 1
Isuzu , 5
Jaguar , 8
Jeep , 27
Kia , 26
KTM , 2
Lada , 6
Lancia , 11
Land Rover , 45
Landwind , 2
Ligier , 1
Lincoln , 1
Maybach , 1
Mazda , 38
Mercedes-Benz , 1008
MG , 7
MINI , 22
Mitsubishi , 32
Nissan , 64
Opel , 1059
Peugeot , 341
Porsche , 4
Renault , 355
Rover , 6
Saab , 2
Seat , 73
Škoda , 43
Smart , 31
Ssangyong , 4
Subaru , 4
Suzuki , 14
Tata , 1
Toyota , 39
TVR , 1
UAZ , 1
VW Volkswagen , 1993
Volvo , 33
Yugo , 6
Zastava , 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 19:01
Linku:
Vetura , Viti

OPEL COMBO 1.7CDTI 2007 RKS

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 21:37 Vetura , Viti

Blej Vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:35 Vetura , Viti

Shitet audi a6 1.9tdi 2001

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:35 Vetura , Viti

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 21:34 Vetura , Viti

Opel Zafira 1.7 Cdti 2014 Me 7 Ulse Me Dogan Te Paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:32 Vetura , Viti

Seat Leon Fr 2.0 TDI 2015 Automatik Dsg Me Dogan Te Paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:32 Vetura , Viti

Caddy 1.9 TDI 2008 Manual Me Klim Rks 8 Muj

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:30 Vetura , Viti

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 21:16 Vetura , Viti

Golf 6 Plus 1.6 TDI 2013 Manual Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:16 Vetura , Viti

Peugeot 5008 1.6 BlueHdi 2015 Automatik Me Dogan Te Paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:15 Vetura , Viti

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automatik Dsg Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:15 Vetura , Viti

Bmw Serie 1 118d 2013 Automatik Sport Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:15 Vetura , Viti

Audi A4 2.0 TDI 2014 Automatik Quattro S’Line Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:44 Vetura , Viti

BMW 535d xdrive M-packet

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:44 Vetura , Viti

Rang Rover SPORT Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:44 Vetura , Viti

Tiguan R-Line 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:38 Vetura , Viti

Golf 7 1.6 TDI 2015 Automatik Model Lounge Dogan Te Paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:38 Vetura , Viti

Golf 7 1.6 TDI 2013 Automatik Dsg Me Dogan Te Paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:38 Vetura , Viti

Golf 7.5 1.6 TDI 2017 Automatik Dsg 115 Ps Me Dogan te Pagua

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:38 Vetura , Viti

Polo 1.6 TDI 2018 Manual Me Dogan Te Paguar

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:35 Vetura , Viti

VOLKSWAGEN GOLF VII 1.6 Tdi AUTOMATIK DSG

10 400 EUR

Sot 20:28 Vetura , Viti

Ww caddy DSG 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:28 Vetura , Viti

Ww ceddy 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:28 Vetura , Viti

Ww LT viti 2005 me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:28 Vetura , Viti

Opel astra 1.7 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:28 Vetura , Viti

Ww golf GT viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:26 Vetura , Viti

Jaguar XF - DEFEKT

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:43 Vetura , Viti

Golf 7 2.0 TDI 4Motion 2013 keyless me Dogan t’paguar ngaCH

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 Vetura , Viti

Golf 7 1.2 TSI Benzinë 2015 Manual 6 shpejtesi me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 Vetura , Viti

BMW 520 d X-Drive 2016 Automatik Facelift me Dogan t’paguar

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 Vetura , Viti

Golf VII GTD 2.0 TDI 2015 Manual 169 mij KM sapoimportuar CH

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:42 Vetura , Viti

Audi Q5 3.0 TDI Automatik Quatro S Line viti 2014 Me Dogane

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:42 Vetura , Viti

Audi SQ5 3.0 TDI 2013 Automatik-Quattro 313 PS me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Vetura , Viti

Golf 6 1.6 TDI 2010 me pamje GTD Manual ne top gjendje RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Vetura , Viti

Mercedes ML 350 CDI 2013 AMG_Line 4Matic me Dogan t’paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:41 Vetura , Viti

Audi A6 3.0 TDI S_Line 2014 Automatik-Quattro 272 PS Zvicerr

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:40 Vetura , Viti

Touran 2.0 TDI DSG 2011 Automatik Highline RKS me 5 Ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 Vetura , Viti

Mercedes C 250 CDI 2013 4Matic Automatik AMG_Line RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 Vetura , Viti

Shkoda Octavia 1.6 TDI 2012 Manual me Dogan t’paguar nga CH

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Vetura , Viti

Audi A6 2.0 TDI Matrix Automatik 2015 vetem meDogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Vetura , Viti

Mercedes C 200 CDI 2015 Manual Bluetec me Dogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:39 Vetura , Viti

Golf 7 1.4 TSI DSG 2013 Automatik RKS i parë i Zvicrres

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 Vetura , Viti

Shitet Opel Corsa 1.3 Dizel 2015 vetem me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:38 Vetura , Viti

Golf 7 R_Line 1.6 TDI DSG 2016 me Dogan t’paguar nga Zvicrra

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 Vetura , Viti

Passat B8 2.0 TDI DSG R_Line 4Motion 2015 vetem me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Vetura , Viti

BMW X1 2.0 Diesel 2015 X-Drive Manual me Dogan prej Zvicrres

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Vetura , Viti

Audi A4 3.0 TDI Automatik-Quattro 2014 me Dogan t’paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Vetura , Viti

BMW 730 D X-Drive Automatik Luxury 2015 me Dogan t’paguar

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:36 Vetura , Viti

Opel Combo Pickup 1.7 Diesel 2003 RKS deri 08/2023

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:36 Vetura , Viti

Shitet Citroen C3 1.4 Dizel viti 2013 RKS 1 vit

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione