Chevrolet SUV -08

Shitet nga: chevrolet SUV 09 Jan 12:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prishtinë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Chevrolet
Modeli: Chevy Van
Shitet dhe ndrrohet me vetur ma te vogel ,eshte me motorr 2.9 dhe 4 cilindra dmth me ekonomik prej kesaj kategorije nuk hargjon shume siq jemi mesu me vetura amerikane ,presim blers serioz vetura eshte ne gjendje perfekte dhe ne Kosov nuk eshte perdor .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim