Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 293
Aixam , 54
Alfa Romeo , 1510
Alpina , 52
Artega , 23
Audi , 21315
BAIC , 3
Bentley , 21
BMW , 16638
Brilliance , 11
Bugatti , 17
Buick , 21
Cadillac , 88
Chevrolet , 769
Chrysler , 529
Citroën , 6900
Corvette , 14
Dacia , 235
Daewoo , 310
Daihatsu , 141
DeTomaso , 1
Dodge , 173
Ferrari , 11
Fiat , 7905
Ford , 8946
GMC , 50
Great Wall , 16
Grecav , 7
Honda , 373
Hummer , 37
Hyundai , 1569
Infiniti , 33
Isuzu , 102
Jaguar , 314
Jeep , 1080
Kia , 1045
KTM , 11
Lada , 145
Lancia , 260
Land Rover , 1510
Landwind , 2
Lexus , 22
Lifan , 1
Ligier , 1
Lincoln , 52
Lotus , 6
Maserati , 26
Maybach , 6
Mazda , 1031
Mercedes-Benz , 33267
MG , 45
MINI , 675
Mitsubishi , 1331
Morgan , 4
Nissan , 2259
NSU , 8
Opel , 32187
Peugeot , 10336
Piaggio , 25
Plymouth , 6
Pontiac , 21
Porsche , 275
Proton , 13
Renault , 11834
Rover , 370
Saab , 148
Seat , 3135
Škoda , 2599
Smart , 828
Spyker , 1
Ssangyong , 179
Subaru , 81
Suzuki , 652
Talbot , 5
Tata , 61
Tesla , 11
Toyota , 1272
Trabant , 7
Triumph , 1
TVR , 27
UAZ , 9
VW Volkswagen , 97498
Volvo , 1134
Wartburg , 9
Wiesmann , 11
Yugo , 92
Zastava , 104

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 16:27
Linku:
Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA 2018 - AUTOMATIKE

13 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:56
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
21 Sht 06:14
Linku:
Vetura , Ferizaj

BMW 116 Facelift 12/2016 - 048600200

10 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 08:55
Linku:
Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo Giulietta 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 22:38
Linku:
Vetura , Prishtinë

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 13:03 Shitorja Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Sot 13:02 Vetura , Prishtinë

Peugeot 307 2.0 136HP

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 13:02 Shitorja Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT DEFEKT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online
Sot 13:01 Shitorja Vetura , Drenas

BLEJM VETURA DEFEKT MOTORR MENJAQ DIZNE AKSIDENT

12 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 13:01 Vetura , Prishtinë

Peugeot 307 2.0 16V 136HP

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 12:58 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 12:55 Vetura , Pejë

BMW 1.8 318E 1986

Viti: 1986
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:55 Vetura , Pejë

Ford Tranzit 260S TDCI Viti Prodhimit 15.06.2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:50 Vetura , Pejë

Vw Ceddy 2.0 TDI 4x4 Viti Prodhimit 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 12:45 Vetura , Pejë

Vw Ceddy 1.9 Tdi Viti Prodhimit 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:44 Vetura , Pejë

Opel Insingnia 2.0 dizel Tr Xc 4X4

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 12:43 Vetura , Pejë

Mercedes Vito 111 Me Frigo Deri 0 Grad

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:41 Vetura , Pejë

Audi Q5 Sline 3.0 Dizel Viti Prodhimit 18.03.2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 12:41 Vetura , Pejë

Mazda B2500 4X4 Dizel Viti Prodhimit 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 12:28 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 12:19 Vetura , Prishtinë

GOLF 5 1.9 TDI KLIM RKS 2007

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE / DSG / 2020 / ME DOGAN

24 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:04 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 190ps QUATTRO / AUTOMATIK / FULL MATRIX

18 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:58 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI FACE LIFT VITI 2009

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:57 Vetura , Prishtinë

Reno Clio RKS 10 muaj

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:50 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 Automatik 2.0 2012

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:41 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:34 Vetura , Prishtinë

shes Opel Vectra B 2.0 Dizell Rks

1 690 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:34 Vetura , Prizren

Fellne per Alfa Romeo

140 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:11 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

Fiat 500L 1.3 Disel Viti 2014 Automatik Full Extra Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:59 Shitorja Vetura , Prishtinë

Kia Sportage 2.0 Disel 4x4 Viti 2006 + 383 44 838 848 + 3

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jeep Cherokee 2.5D OFF ROAD Rks 7 Muj + 383 44 838 848 + 3

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Toyota Auris 2.0 D4d Disel Viti 2008 Rks

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.3 Cdti Viti 2014 Me Dogan Veq 6999€ + 383 44 8

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Citroen C4 1.6 Hdi Picasso Automatik Viti 2018 Me Dogan +

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW PASAT 3C Automatik DSG 2.0 HIGHLINE MODEL 2007 REGJISTRIM

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44 83

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 2.0 Tdi Automatik Viti 2014 Me Dogan + 383 44 83

10 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Passat 1.6 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44 838

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Jaguar XJ 3.0D Facelift Viti 2013 Full Extra

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A8 3.0 Tdi Viti 2011 Rks 10 Muj + 383 44 838 848 + 38

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Mokka 1.7 Cdti Viti 2015 Automatik Me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Hyundai Ix35 2.0Crdi Viti 2014 Automatik Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf VI 1.4B Viti 2011 Rks

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0Tdi Quattro Viti 2014 Me Dogan + 383 44 838 848

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:58 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 520D D M-Pacet Viti 2013 Full Me Dogan + 383 44 838 84

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X1 23 D VITI 2012 AUTOMATIK ME DOGAN + 383 44 838 848

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw 520 D Viti 2011 Full Rks 8 Muj + 383 44 838 848 + 383

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW X3 3.0D XDRIVE AUTOMATIK VITI 2013 ME DOGAN + 383 44 83

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf 7.5 1.6 Tdi Viti 2018 Me Dogan + 383 44 838 848 +

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A3 1.6Tdi DSG Viti 2016 Me Dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Bmw X3 2.0D Automatik Viti 2010 Rks + 383 44 838 848 + 38

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Seat Leon FR 2.0 Tdi Automatik Viti 2016 Me Dogan + 383 44

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione