shitet iveko

5 500 EUR

Shitet nga: osman zuka 04 Shk 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Viti
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Daihatsu
shitet iveko qmimi 5500€
furgon me kiper
servisimin e kryer
viti prodhimit 03.12.2003
regjistrim 9 muaj
goma te reja dimrit
furgoni dim. 420cm x 220cm
i pastert si brenda dhe jasht per me shum kontakt: 044-873-596 Viber +38344261064
Leaflet
Në fillim