Renault Laguna 2.2 DCI RKS 1 Vit

3 900 EUR

Shitet nga: Sami 23 Dhj 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Renault
Modeli
Laguna
Shes veturen Renault Laguna
Viti 2005
Kubikazha 2.2 DCI
Klimatronik
Tempomat
Navigacion
Radio 6 CD
Senzora Parkimi
Servisin e kryer
Karrikat me nxemje dhe ftohje
dhe te tjera..
Full Ekstra regjistrim 1 vit.
Perkthimi menjeher
Viber +37745 885 399
Leaflet
Në fillim