Toyota celika 2.0

1 500 EUR

Shitet nga: Afrim 09 Tet 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Prizren
Struktura e veturës
Кupe
Prodhuesi
Toyota
Modeli
Celicia
Shitet toyota celica 2.0 GT ne gjendje perfekte e shes se du me ble ni automjet ma te vogel harxhon pak dhe eshte shume e shpejt ka regjistrim deri 24.04.2016 per info kontaktoni nr (viber) +37744487216
Leaflet
Në fillim