Publikuar: Shk 03 2022 12:02

U shitttt flm merrjep

Publikuar: Shk 03 12:02
Shikime: 3
SHITET LAND ROVER 2.0 Dizel --AUTOMATIK- 4x4 FREELANDER TIP-TOP
VITI PRODHIMIT : 25.10.2004-Motorr të Bmw-s SHUMË EKONOMIK(Punon shumë mirë),I SERVISUAR me rregull””
Vetura është në Gjendje shumë Të Mirë “”I Ruajtur Brenda dhe jashtë “”I Shtrengum Tip Top.””
Vetura Posedon:Fellne Alumini dhe Goma Të Reja”” Hidraulik -Air Bag .4X4-Dritaret Me Rrym “”Kukë Tërheqëse (fabrikisht),Klimë ,Karriga LËKURE(Ulëse) dhe me NXEMJE Etj....
Rks: 8 Muaj
AUTOMATIK-TIPTRONIK
Nuk është në hipotekë dhe nuk ka denime
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
3
044631031

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione