Publikuar: Gush 29 2022 05:14

OPEL ASTRA 1.7CDTI POSAARDHUR 2012

Publikuar: Gush 29 05:14
Shikime: 2
Opel Astra 1.7CDTI ( Diesel ) Facelift Viti 2012 Sapoardhur Nga Gjermania Me Dogan ne gjendje shum te mir ne te gjitha aspektet e Garantuar per Kilometra dhe Aksidente shume pastert dhe e ruajtur posedon : KlimaAutomatike Funksionale , Bordkompjuter Multifunksional , Komanda ne Timon , TEMPOMAT , Senzor Parkingu , Senzor Shiu , AUX , Pasqyret dhe Dritaret Elektronike dhe me Nxemje , Kilometra te Garantuara me Liber Servisi etj . Vetura eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj asnje investim . TEL 045-214-470 tag nga merrjep opell astra aster j Astra J
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
2
045-214-470

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione