Peugeot 2008 i shitur

12 995 EUR

Shitet nga: Arben 07 Shk 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Gjilan
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Peugeot
Modeli
2008
Viti 2015 Qmimi
Automatik
Kw 78 ps 105
Full opsione
Total 12,995€
Me te gjitha serviset
I garantuar per km dhe aksident

Per me shume info
045 999 567
049 966 777
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione