Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 183
Aixam , 33
Alfa Romeo , 1147
Alpina , 26
Artega , 9
Audi , 17620
BAIC , 1
Bentley , 10
BMW , 13605
Bugatti , 12
Buick , 8
Cadillac , 34
Chevrolet , 415
Chrysler , 369
Citroën , 5092
Corvette , 6
Dacia , 106
Daewoo , 144
Daihatsu , 86
Dodge , 96
Ferrari , 7
Fiat , 5730
Ford , 6212
GMC , 29
Grecav , 4
Honda , 219
Hummer , 9
Hyundai , 1060
Infiniti , 14
Isuzu , 77
Jaguar , 197
Jeep , 740
Kia , 709
KTM , 9
Lada , 28
Lancia , 177
Land Rover , 1043
Lexus , 8
Lifan , 1
Ligier , 1
Lincoln , 11
Lotus , 6
Maserati , 5
Maybach , 3
Mazda , 763
Mercedes-Benz , 28244
MG , 30
MINI , 387
Mitsubishi , 938
Morgan , 3
Nissan , 1559
NSU , 7
Opel , 26153
Peugeot , 7988
Piaggio , 13
Plymouth , 6
Pontiac , 13
Porsche , 161
Proton , 9
Renault , 8756
Rover , 287
Saab , 115
Seat , 2509
Škoda , 2090
Smart , 351
Spyker , 1
Ssangyong , 130
Subaru , 45
Suzuki , 280
Talbot , 5
Tata , 27
Tesla , 4
Toyota , 934
Trabant , 4
TVR , 21
UAZ , 3
VW Volkswagen , 82307
Volvo , 860
Wartburg , 5
Wiesmann , 10
Yugo , 28
Zastava , 28

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 09:43
Linku:
Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA 2018 - AUTOMATIKE - RKS

13 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:32
Linku:
Shitorja Vetura , Burim

Ford Focus 2014 Automatik 2.0

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
26 Sht 15:06
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5, 2015, 2.0

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Sht 21:52
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi A3 automatik S-line

10 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 19:21
Linku:
Vetura , Gjilan

GOLF 7 2.0 TDI “DSG-AUTOMATIC”

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 15:22 Vetura , Prishtinë

Peugeot 307 1.6 HDI naftsh

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:22 Vetura , Prishtinë

shitet Mercedes E clase 320

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 15:22 Vetura , Prizren

Golf 7 Sportvan Facelift

15 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:22 Vetura , Drenas

Merceds benz C250 2.2 automatik 4 matic rks 5 muaj 2014

12 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:22 Vetura , Prishtinë

Audi A6 3.0 TDI Quattro S-Line

1 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:22 Vetura , Drenas

Opel meriva 1.7 cdti rks 5 muaj 2005

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:21 Vetura , Prizren

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:21 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Bmw 320 Xdrive Touring 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:21 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN MODELI COSMO RKS 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:21 Vetura , Besianë

P--BLEJ-TE-GJITHA-LLOJET-E-VETURAV ME KESH 24/7

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:21 Vetura , Pejë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:21 Vetura , Prishtinë

Shes Bmw x1 2.0i x-drive

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:20 Vetura , Vushtrri

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:20 Vetura , Prishtinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:20 Vetura , Prishtinë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 Vetura , Prishtinë

CITROEN C5 1.6 BNXEN RKS 2004 me KLIM SENZOR PARKIMI

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:20 Vetura , Prishtinë

Reno Clio RKS 10 muaj

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:20 Vetura , Pejë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:20 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI FACE LIFT VITI 2009

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:20 Vetura , Kastriot

044510309 shitet peugoet 607 dizell 2.2 rks i qlajmruar

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:20 Vetura , Prizren

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:19 Vetura , Prishtinë

Mercedes B Class 2.0 Dizell Manual

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:19 Vetura , Prishtinë

SAAB 2.2 DIZELL RKS 6 MUJ REGJISTRIM 1 PRONAR I DOGANUAR

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:19 Vetura , Mitrovicë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:19 Vetura , Viti

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 15:19 Vetura , Malishevë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:19 Vetura , Ferizaj

Shitet Ford Ka 1 3 disell viti 2013 pa doganu

3 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:19 Vetura , Lipjan

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:19 Vetura , Therandë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7��

80 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:18 Vetura , Kaçanik

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFKT PA DFEKT RKS PA DOGAN��

80 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 15:18 Vetura , Kastriot

��BLEJM VETURA PA DOGAN RKS AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT��

80 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:17 Vetura , Burim

Fiat ducato

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:17 Vetura , Rahovec

AUTO -TREGU ��BLEJM TE GJITHA KERRET NE KS OSE PA DOGAN��

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 15:17 Vetura , Klinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:17 Vetura , Shtërpcë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:17
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi A6

11 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:17 Vetura , Kaçanik

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:16 Vetura , Fushë Kosovë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:15 Vetura , Prishtinë

Shitet Tiguan 2.0 Diesel 4 Motion model CUP 2014 -automatik

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:15 Vetura , Ferizaj

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:14 Vetura , Lipjan

��BLEJ VETURA PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT RKS PA DEFKT��

80 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:14 Vetura , Prishtinë

Mercedes B Clas 2,0 cdi 6 Shpejtsi

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:13 Vetura , Mitrovicë

Mercedes A170 Dizel Regjistrim 9 Muj Viti 2000

2 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:13 Vetura , Pejë

Pasat B7

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:12 Vetura , Gjakovë

Mercedes Benz

4 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 15:12 Vetura , Prishtinë

Passat B8 1.6 TDI 120 PS (Higline) Automatik PA-DOGAN��

14 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:12 Vetura , Vushtrri

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:11
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:11 Vetura , Prishtinë

KOMBI T5 M 1.9 TDI 2007 ME DOGAN D KABIN ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione