Publikuar: Dhj 16 2022 12:52

Tesla Model 3

EUR

Publikuar: Dhj 16 12:52
Shikime: 6
Model 3, Longrange qe gec deri 569km me ni mbushje. 2 motora (Dual motor), Batteria 75kW, mbi 400 kual foqi, sport mode hec 0-100km me 4.3 seconda. Shum komod dhe kerr interesant mi grra dhe me pas. Ju lutem, vetem klienta serios.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë
6

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione