Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 01 2023 12:01

Banes 3 Dhomshe pa Mobile ne Tophane

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 01 12:01
Shikime: 5
Banes me Qira pa Mobile ne Tophane - Kodi 2460

Lokacioni: Afer Xhamis dhe Hekurudhes

Siperfaqe: 100 M2

Kati 3

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Banjo
- Koridor
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Rrym
- Mirembatje te Hymjes
- Uj 24 H
- Lift

- Banesa gjindet ne Lagjen Tophane afer Xhamis ne Kompleksin ku eshte Market Albi. Banesa eshte e pamobiluar dhe eshte e pershtatshem dhe per zyre.

Çmimi €350
Çmimi €400 me Kuzhine

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3KwGMxQ

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione