Shpalljet e kompanisë Publikuar: Gush 12 2023 01:49

Banes Moderne me Qira ne Ulpian

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 12 01:49
Shikime: 2
Banes Moderne me Qira ne Ulpian - Kodi 2131

Lokacioni: te Qerdhja Afer Simphonis

Siperfaqe: 70 M2

Kati 4 (lift nuk ka)

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Depo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore me Termokos
- Mirembatje Hymjes nga NPB
- Uj 24 H

Çmimi €550

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://prishtina-city.com/property-search/?type%5B%5D=banesa&status=me-qira

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione