Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 28 2023 03:16

Banese me qira ACG Rruga A 400 €

EUR

/ muaj
Publikuar: Sht 28 03:16
Shikime: 8
Banesa me qira ACG
Rruga A

Posedon :
- Sallon & Kuzhin
- 2 Dhoma Gjumi
- 2 Banjo
- Ballkon
- Garazh


Çmimi: 400 €
Kodi i shpalljes: 4546

Agjencioni Max ©
Kontakt: +38348311116 (viber&whatsapp)
Instagram&Facebook: @agjencionimax
www.agjencionimax.com
Përshkrimi i linkut

AGJENCIONI MAX

𝗔𝗚𝗝𝗘𝗡𝗖𝗜𝗢𝗡 PËR 𝗦𝗛𝗜𝗧𝗕𝗟𝗘𝗥𝗝𝗘 DHE QIRADHËNJE
TË BANESAVE, SHTËPIVE, LOKALEVE, TROJEVE
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

𝗔𝗚𝗝𝗘𝗡𝗖𝗜𝗢𝗡 PËR 𝗦𝗛𝗜𝗧𝗕𝗟𝗘𝗥𝗝𝗘 DHE QIRADHËNJE
TË BANESAVE, SHTËPIVE, LOKALEVE, TROJEVE
+38348311116

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione