Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 30 2023 04:50

Shite Super Banesa 3 Dhomshe ne Mat te Xhamia e Matit

EUR

Publikuar: Sht 30 04:50
Shikime: 140
Shitet Banesa Moderne ne Mat - Kodi 2548

Lokacioni: Rr. Isa Kastrati Perball Xhamise se Matit

Siperfaqe: 137 M2

Kati 1

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Ballkona
- 2 Banjo
- Shpajz
- Koridor

- Banesa perfshihet me 2 ballkona dhe njeri ballkon eshte e mbyllur me xhama palose moderne, 2 dhomat e gjumit me shtrata dopio dhe nje dhome per femije, nxemjet qendrore ne banese jane me sistem modern nder toke dhe neper mure sistem qe ndane secilen dhome veq e veq nvaret nga ju se sa grade C deshironi ta ngrohni dhomen, ka sistemin e fsheses elektrike (sistem amerikan) qe kyqet ne mur dhe ben mbledhjen e mbeturinave ne nje rezervuar qe gjendet ne shpajz, kamera sigurie, mirmebatje te hymjes dhe uj 24h.


Çmimi €1000 M2
Çmimi €1050 M2 e mobiluar.

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3SRsUBk

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione