Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 12 2023 02:20

Shiten 2 Banesa ne Mat te Shk.F. Pavarsia

EUR

Publikuar: Korr 12 02:20
Shikime: 4
Shiten Banesat ne Mat - Kodi 2312

Lokacioni: Te Shk.F. Pavarsia

Siperfaqet:

Tipi A - 116 M2 - Katin e 1

Tipi E - 109.54 M2 - Kati 8

- Nese jeni duke kerkuar banes per blerje ne Lagjen Mati 1 per te jetuar i lumtur dhe me kushte komode banimit eshte Kompleksi Premium. Kompleksi Premium eshte objekt i ndertuar me cilesi te larta te ndertimit, objekti gjindet te Shk.F. Pavarsia, ne afersi te objektit jane markete, restorante, transporti publik. Objekti eshte i ndertuar ne lokacionin shume te pershtatshem per banim familjar.

Çmimi €1000M2

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://prishtina-city.com/property-search/?type%5B%5D=banesa&status=ne-shitje

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione