Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 13 2023 01:45

Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Bregun e Diellit

EUR

Publikuar: Sht 13 01:45
Shikime: 2
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 1552

Lokacioni: Afer Fures Qerimi 1 Te Restorant Fishi

Siperfaqe: 107 M2

Kati 1

Renditjet:

- 3 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Shpajz
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Mirembatje te Hymjes
- Lift
- Uj 24 H
- Banesa eshte Komplet e Renovuar

Çmimi €1300 M2

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://prishtina-city.com/property-search/?type%5B%5D=banesa&status=ne-shitje

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione