Shpalljet e kompanisë Publikuar: Sht 04 2023 11:38

Shitet Banesa ne Lagjen Dodona

EUR

EUR
Publikuar: Sht 04 11:38
Shikime: 1
Shitet Banesa ne Lagjen Dodona - Kodi 2485

Lokacioni: Rr. Ismail Dumoshi

Siperfaqe: 50 M2

Kati 4 pa lift

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Shpajz
- Koridor
- Ballkon

- Banesa gjindet afer Qendres se Prishtines ne Rr. Ismail Dumoshi te Marketi Moni. Banesa gjindet ne katin e 4 pa lift dhe posedon nje renditje te mire duke u shfrytezuar qdo kend e baneses.

Çmimi €52.000

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3SRsUBk

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione