Shpalljet e kompanisë Publikuar: Korr 10 2023 09:58

Shitet Super Banesa ne Emshir te Hotel Narteli

EUR

Publikuar: Korr 10 09:58
Shikime: 4
Shitet Banesa ne Emshir - Kodi 2372

Lokacioni: Kompleksi Nartel

Siperfaqe 64 M2

Kati 7

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Ballkon
- 2 depo (njera ne podrum)

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Mirembatje te Hymjes
- Parking para Objektit
- Lift
- Uj 24 H

- Kompleksi Nartel gjindet te Hotel Narteli, banesa ofron te gjitha kushtet e mira per banim familjar ose per biznes per qiradhenje, ne Lagjen Emshir jane te ndertuara disa objekte te Kompanis Nartel ku ofrojne siguri maximale, kamera sigurie, parking te mjaftueshem. Objekti posedon Pranimin Teknik.

Çmimi €80.000

Me Shume Oferta Kliko ne Linkun:
https://bit.ly/3SRsUBk

📞 044 302 000
🌐 www.prishtina-city.com
📧[email protected]
Përshkrimi i linkut

Agjensioni Prishtina City

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Shitësi

Agjencioni Prishtina City është Agjenci i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Prishtin 044302000 https://www.prishtina-city.com

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione