Urgjent Alfa Romeo 147 2.0 2002

Shitet nga: Alfa 18 Qer 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 42 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 150 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Alfa Romeo
Modeli: Alfa 147
Alfa Romeo 147 2.0 2002 me Klim me servisim Rypin e ndruar si dhe Gomat e Reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim