Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Alfa Romeo Alfa 147 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 147 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:32 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Gjakovë

Alfa Romeo 1,9 disel rks 11 muj

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Shk 15:05 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Skenderaj

Shitet vetura

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Shk 02:16 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Gjakovë

Shes alfa

25 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 21:11 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Ferizaj

Shitet per pjes

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 02:26 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Prizren

Alfa romeo logo

11 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 22:21 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Prishtinë

Alfa Romeo 147- 1.6Benzin

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 11:33 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Prizren

Alfa romeo 147 1.9 dizell

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Dhj 20:27 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Gjakovë

shes alfa

111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Dhj 12:13 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Mitrovicë

Alfa Romeo 147

570 EUR Price Reduced

12 Dhj 09:34 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Prishtinë

alfa romeo

7 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 09:34 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Prishtinë

alfa romeo

7 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 09:34 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Prishtinë

alfa romeo

7 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 09:34 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Prishtinë

alfa romeo

7 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 23:08 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Prizren

Shitet ulsa per kombi

80 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 09:16 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Klinë

shes alfa romo 147 1.9 jtdm

44 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 18:07 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Ferizaj

Alfa Romeo

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Sht 14:09 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Ferizaj

Alfa Romeo 147 ne gjendje perfekte

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Gush 19:03 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Prishtinë

Alfa Romeo 147 1.9 JTD

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Gush 21:40 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Gjilan

Alfa romeo 147

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Korr 14:02 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Pejë

Alfa romeo sport

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 14:02 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Prishtinë

alfa romeo

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 05:57 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Pejë

Alfa Romeo

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 11:17 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Drenas

Shitet alforome 1.9 dizel

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 12:41 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Prizren

Alfa romeo 147

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 23:33 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Mitrovicë

Alfa Romeo 147, 1.9 JTD

1 750 EUR

19 Qer 22:32 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Klinë

Shes Alfa romeo 147 JTDm 1 vit rks

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 05:35 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Drenas

Shes/Ndrroj Alfa Romeo 147

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 08:17 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Prishtinë

Golf 3

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Qer 00:09 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Mitrovicë

Alfa Romeo 147

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 17:54 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Fushë Kosovë

tauran

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
26 Maj 00:33 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Drenas

Shiten per pjes alfa

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 11:35 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Malishevë

Alfa rome 1.7 dizell rks e aksidentume

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 03:18 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Malishevë

Alfa 1.9 d RKS

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Pri 14:25 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Gjilan

Alfa Romeo Spark

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 21:32 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Prizren

alfa romea

2 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 22:07 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Mitrovicë

Alfa romeo

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 19:24 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Mitrovicë

Alfa rome

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 23:33 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Ferizaj

Alfa romeo 1.9jtd 16v

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 21:00 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Prishtinë

Alfa 147

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Jan 12:55 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Gjakovë

shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Jan 11:26 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Gjakovë

Alfa 147

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Jan 11:26 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Gjakovë

shitet

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Jan 09:54 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Besianë

Shitet alfa romeo 147 1.9 Jtd dizel rks

850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 01:21 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Rahovec

Alfa Romeo

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 10:29 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Therandë

Alfa romeo

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 15:01 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Lipjan

Shitet alfa rome 147

10 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 12:27 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Gjilan

alfa

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 16:10 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Prishtinë

I SHITUR FLMM ����

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Nën 18:31 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Malishevë

autolarje karcher komplet paisjet

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
20 Nën 16:05 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Pejë

Alfaromeo

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Alfa Romeo Alfa 147 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione