Banes me qera në qendër të Mitrovices

0 EUR

Jepet me qera nga: Gzim Aliu 15 Nën 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa posedon: sallon, 2 dhoma, 1 banjo/wc, 1 shpajz dhe 1 ballkon. Për më shumë na kontakto në këtë Nr +383049311781
Gzim Aliu
049311781
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione