Banes e Sapomobiluar ne Mat te Milleniumi

180 EUR /muaj

Shpallja e kompanisë Jepet me qera nga: Agjensioni Prishtina City 24 Gush 17:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Shitet Banesa ne Fush Kosov te Shk.F.Mihal Grameno 36 000 EUR
OFERT -Banes 3 Dhomshe me Qira-Te Spitali Amerikan 280 EUR
Banes Komode me Qira ne Bregun e Diellit 200 EUR
Banes Komode me Qira te Parku i Qytetit 220 EUR
OFERT - Banes me Qira ne Mat - Kodi 1650

Lokacioni: Afer Milleniumit Kompleksi Erta

Siperfaqe: 48.6 M2

Kati 4

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- 70% Hapsir Gjelberuese
- Instalime elektrike të programuara me kartel
- Izolim cilesor akustik dhe termik
- Nivelizim dy shtresore
- Video dhe voice phone
- Distance ne mes te objekteve
- Sigurim te objekteve 24 ore
- Parkingje te shumta private dhe publike
- Park dhe pushimore me ndriçim tere kohen
- Kend te lojerave per femije
- Hapesira rekreative per te rritur
- Vezhgimi i Kompleksit me kamera dhe alarme te sigurise
- Uje te pijes 24 ore
- Furnizim te rregullt me energji elektrike 24 ore
- Qasje e shpejte ne qender te Prishtines
- Banesat kane Pamjen Lindje - Perendim

Çmimi €180

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
Agjencioni Prishtina City është portal i dedikuar për qira dhe shitblerje të patundshmërive ekskluzivisht në Prishtinë dhe Fush Kosovë.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Prishtin Tregoje në hartë
044 302 000
https://www.prishtina-city.com
Agjensioni Prishtina City
  Online
044 302 000
Leaflet
Agjensioni Prishtina City
Banes Komode me Qira ne Bregun e Diellit 250 EUR
Banes 2 Dhomshe me Qira ne Kalabri 250 EUR
Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Fush Kosov 35 000 EUR
Zyre me Qira ne Ulpian Mbrapa AAK-se 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione