Banes me qera ne Luxury & Green Apartments

Jepet me qera nga: Vigan Mehmeti Dje 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ofrohet me qera banesa 55m2 ne katin e pare, me pamje nga rruga kryesore. Banesa eshte e pershtatshme per banim, zyre apo edhe per ndonje ordinance private. Lokacioni: Lagjja Aktash rr. Gazmend Zajmi Prishtinë Kontakt : 045 536 506 dhe Viber +38345406741
Vigan Mehmeti
045 536 506
Leaflet
Në fillim