Banese me qera ne Lagjen Arberia

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Rizah Jerliu 29 Sht 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Leshoj banesen me qera ne Lagjen Arberia perballe Stacionit te trenit. Banesa eshte e mobiluar,ndodhet ne katin e dyte me pamje drejte qytetit,ka dy dhoma gjumi me sallon te madh e kuzhine,banjo,korridor dhe terrace te madhe.Çmimi eshte 350 euro,dhe leshohet vetem per familjare.
Rizah Jerliu
044231824
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione