Ipet banesa me qera afer fakulltet Teknik 200€

200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Banes 03 Dhj 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Banesa ndodhet afer fakulltetit teknik -Banesa ka nje dhom bashk me kuzhin ,dhom gjumi ,koridor , banjo
--Nxemje Qendrore te shtetit
--Uje dhe Rryme 24h


-- Per info me shum kontakto : 045-337-684
: +377-45337-684Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione