Publikuar: Maj 17 2022 01:59

Leshohet Apartmenti me qera afer Royal Mall

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 17 01:59
Shikime: 262
Leshohet Apartmenti me qera me 2 dhoma gjumi, kuzhin/sallon 1 full banjo dhe nje gjysem banjo, 2 ballkona komplet e mobiluar e renovuar.
Mbrapa Royal Mall ne rrugen Shaqir Ingrishta

Cmimi €350 muaji.
Kontakti: Isa 044 520 324

NUK BASHKPUNOJM ME AGJENSIONE, JU LUTEM AGJENSIONET MOS KONTAKTONI.
nëse kjo shpallje prish Rregullat e Publikimit ose Tregti e sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione