Ofrohet për SHITJE banesa në sheshin "Zahir Pajazi

130 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 10:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Lokal 100m² me qira në qendër, përballë Restorant 2 000 EUR
SHITET banesa në rrugën C,ndërtues VG Construction 770 EUR
Banesë me qira në Ulpianë afër Simfonisë 350 EUR
Zyre me qira ne qender te hotel "SwissDiamond" 500 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Ofrohet për SHITJE banesa në sheshin "Zahir Pajaziti"

Banesa është në katin e 1 (me lift), ka sipërfaqe prej 54,5m² në fletë poseduese me këtë renditje:
-Dhomë dite
-Kuzhinë të veçantë
-Dhomë gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon
Çmimi i banesës është 130.000euro
Për informata më të hollësishme na kontaktoni në:
044 75 58 59
045 40 12 12
049 41 31 58
e-mail | omegaprishtina@gmail.com
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shtëpi me qira 174m² në lagjen"Marigona Residence" 900 EUR
SHITET banesa ne Qender, 59m2 ,kati i 1. 160 000 EUR
SHITET banesa në Ulpianë mbrapa Aleancës 120 000 EUR
Shitet banesa 30m² në sheshin "Nena Terezë" 89 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione