Shitet banesa 61m² ne Ulpiane te ish-Oficerat

67 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Sot 11:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Ofrohet me QIRA banesa Duplex me qira në Qendër 400 EUR
Banese me QIRA perballe Hotel "Grand" 220 EUR
Ofrohet me QIRA banesa afër qendrës,mbrapa Teatrit 320 EUR
Banesë me qira në Ulpianë përballë Konvikteve 250 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Shitet banesa 61m² ne dokumente, ne Ulpiane te ish-Oficerat, kati i peste, ka kete renditje:
-dhome dite
-kuzhine
-dy dhoma te gjumit
-banjo dhe
-ballkon.
Cmimi: 67.000 euro.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 75 58 59 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
  Online
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banese me qira ne Aktash, afer "ExtremPizza" 260 EUR
Banesë me qira në Aktash te ExtremPizza 300 EUR
Banesë me qira në Mati 1, mbrapa rrugës "B" 350 EUR
Ofrohet me QIRA banesa në Aktash te ExtremPizza 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione