Shitet banesa ne Ulpiane kati perdhese 58m2

85 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 10:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Penthouse ekskluziv me qira në lagjen "Arbëria" 0 EUR
Banesë me QIRA në Bregun e Diellit te "Standardi" 250 EUR
Banesë në SHITJE në Ulpianë në rrugë kryesore te "Rexall' 109 000 EUR
Shitet shtepia ne Kolovicë te re 150 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Shitet banesa ne Ulpiane kati perdhese 58m2, shume e pershtatshme per ndonje zyre, lokal, ordinance, banesa ka tri hapsira, ballkon, banjo, cmimi: 85000 euro, info: 044 933 747
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet objekti 3000m² ne Qender te Prishtines 2 600 000 EUR
Banesë me qira në rrugën B, te Dërvisholli 450 EUR
Garsoniere me qira afer sheshit "Nena Tereze" 200 EUR
Banese me QIRA në Pejton, te ambasada Norvegjeze 1 100 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione