Shiten dy objekte me sip 867m² ne L.e Muhaxhereve

1 200 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: OMEGA Real Estate Dje 10:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
OMEGA Real Estate
Shitet trualli 8 ari ne Mati I mbrapa xhamise te Perparimi 15 500 EUR
Ofrohet për SHITJE shtëpia në Dardani me 6.15ari 550 000 EUR
Shitet banesa 2+1 , 57m2 ne Lagjen e Muhaxhereve 1 200 EUR
Banesë me QIRA banesa në Lakrishtë ndret.Tregtia 300 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Shiten dy objekte me sipërfaqe totale prej 867m² (2.23 ari parcela) ne Lagjen e Muhaxhereve, afer hotel Afes, aktualisht njera funksionon si guest house dhe tjetra si konvikt.
Njeri objekt (guest house), perbehet nga 14 dhoma dhe kuzhina 77m² :
-bodrumi: 70m2
-kati perdhese: 100m2
-kati i pare: 100m2
-kati i dyte: 100m2 dhe
-kati i trete: 100m2
Objekt i dyte(konvikti), perbehet nga 9 dhoma, secila me banjo te integruar:
-kati perdhese: 100m2
-kai i pare: 100m2
-kati i dyte: 100m2
Cmimi sipas marreveshjes.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58
OMEGA Real Estate
Bëjmë shitjen dhe ndërmjetësimin në qiradhënie të: Banesave, Trojeve, Shtëpive, Lokaleve, Objekteve Afariste. Info: 044 755 859 | 049 41 31 58 | 045 40 12 12 http://omega-rks.com/en https://www.facebook.com/omegaprishtina/ https://www.instagram.com/omegapatundshmeri/?hl=en
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi "Nena Terezë" Tregoje në hartë
044755859
https://www.facebook.com/omegaprishtina/
OMEGA Real Estate
044755859
Leaflet
OMEGA Real Estate
Banese me qira në qendër, te hotel "Sirius" 320 EUR
Ofrohet me QIRA banesa afër qendrës,mbrapa Teatrit 320 EUR
Shitet shtëpia e Tipit 2 në lagjen Swiss Village 1 300 EUR
Banese me 𝗤𝗜𝗥𝗔 në 𝐏𝐞𝐣𝐭𝐨𝐧 te amb.Norvegje 350 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione