Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Furgon kombi - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Besianë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Furgon kombi , kategori , ose vendndodhje Besianë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Furgon kombi Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Jan 01:12 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Besianë

METAL BEHA OFROJ PUNA NGA METALI DYR GILINDERA

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 22:46 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Pjesët rezerve  ·  Besianë

Hebebine

430 EUR Price Reduced

29 Korr 13:23 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Besianë

METAL BEHA OFROJ PUNA NGA METALI DYR GILINDERA

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 17:56 Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Besianë

Shitet kombi furgon tabela rks ekstra gjendje tmir

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 01:16 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Besianë

Dorz DSG modeli i RI

50 EUR Price Reduced

21 Shk 22:18 Shitore Të tjera  ·  Besianë

Mjalte Shtim Peshe

30 EUR

Shitësit të Besuar
21 Shk 22:16 Shitore Të tjera  ·  Besianë

Mjalte Manuka

120 EUR

Shitësit të Besuar
26 Sht 00:47 Vetura  ·  Nissan  ·  Micra  ·  Besianë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

12 Gush 20:19 Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Besianë

Shitet kombi 1.9 furgon tabela rks ekstra gjendje tmir

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Korr 00:27 Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Besianë

Shitet kombi furgon tabela rks ekstra gjendje tmir

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Qer 12:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Besianë

JETTA HYBRID 1.4 TSI 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 23:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Besianë

Sprinter 315 CDI

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 15:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Besianë

Shes sprinter 315 CDI

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Nën 15:42 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Besianë

Shes mercedes R

16 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 22:15 Të tjera  ·  Besianë

Shes paisje te sapo ardhura nga austria

23 Gush 09:29 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

fellne mercedes benz 250

80 EUR

23 Gush 09:29 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

fellne mercedes benz 250

80 EUR

23 Gush 09:29 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

fellne mercedes benz 250

80 EUR

07 Gush 13:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Besianë

Shes Mercedes ML350 Bluetec 4MATIC Pa Dogan

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
08 Korr 15:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Besianë

Shes kombi t5 furgon 4x4

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 10:47 Të tjera  ·  Besianë

Shitet hoverboard

12 Qer 23:14 Vetura  ·  Opel  ·  Model tjetër  ·  Besianë

Shes ndrroj traktorin 560 gjendje teper tmir

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 10:27 Makina dhe Vegla  ·  Besianë

Paisje për mbjellje

33 EUR

06 Pri 23:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Besianë

SHES URGJENTISHT MERCEDES 3.0 DIESEL AUTOMATIK ME KLIM

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 16:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Besianë

mercedes sprinter 208d

2 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 11:28 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Shes ose ndrroj fellnet coll

1 EUR

30 Jan 22:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Shes golf 6 2.0

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 20:13 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Alu fellne coll

28 Dhj 14:57 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne 16 coll me goma dimrit

125 EUR

27 Dhj 15:31 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Goma 15 boj ndrrim

27 Dhj 13:02 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Shiten urgjent fellnet

130 EUR

17 Dhj 21:17 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Goma 15

80 EUR

14 Dhj 21:48 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

Fellne

135 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Furgon kombi | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione