Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

A clas - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe A clas , kategori , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj A clas Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:49 Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Ferizaj

Volvo V70 D5 2.4 180PS 2014 Automatik (CH)

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 19:32
Linku:
Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:16 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Ferizaj

Mercedes A Clas 1.7 Dizel RkS 4 Muj Info 049559118

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

vw polo 1.2b 12/2011 me dogan

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:39 Vetura  ·  Jaguar  ·  XJ6  ·  Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
04 Pri 04:22 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Ferizaj

Shitet Lokali

1 EUR Price Reduced

26 Mar 16:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Ferizaj

Pjes per mercedes a clas 1.7 dizell Gjysautomatik

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 08:19 Banesa  ·  Ferizaj

Shitet Banesa ne Ferizaj

Numri i dhomave: 3,5
18 Mar 09:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Ferizaj

mercedes a clas 045693540

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 21:36 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Ferizaj

A clas 170cdi viti 2000 me klim rksi 6muj

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Shk 22:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Ferizaj

A clas 170cdi n gjendje t rregullt me Rks 6muj viti2000

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 21:22 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ferizaj

FORD FOCUS 2.0 TDCI AUTOMATIK 140 mij km

8 400 EUR

26 Jan 17:27 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Skuter Motorr Elektrik 2021✅

799 EUR

20 Jan 18:59 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ferizaj

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 21:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 4 T(DI)

4 400 EUR

17 Dhj 10:03 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Goma nga zvicrra 13 14 16

50 EUR Price Reduced

30 Nën 02:34 Vetura  ·  Honda  ·  Jazz  ·  Ferizaj

Honda Jazz

2 400 EUR

05 Nën 02:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

�� Mercedes a clas a160i

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Tet 23:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Shitet a clas b

19 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 08:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 10:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 4 1.9 disel

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 05:19 Vetura  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Korr 09:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 08:40 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas benzi

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Korr 09:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas benzi

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Korr 20:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas benzi

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 08:33 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Korr 08:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW Golf 4

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 21:56 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 08:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas benzi 1.6 rks info 049197008

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 18:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas benzi 1.6 rks info 049197008

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 08:18 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas benzi 1.6 rks info 049197008

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 09:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas benzi 1.6 rks info 049197008 Posedon Klim

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 02:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas benzi 1.6 rks info 049197008 Posedon Klim

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 11:00 Vetura  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Maj 17:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Ferizaj

A clas 2008 2.0 dizel

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 17:40 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas benzi 1.6 rks 1 vit info 049197008

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 17:31 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas benzi 1.6 rks 1 vit info 049197008

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 13:56 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Ferizaj

Blej Audi te aksidentume

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
13 Pri 00:41 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Ferizaj

Orë SEIKO ORIGINAL nga Zvicrra

21 Mar 10:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas benzi 1.6 rks 1 vit info 049197008

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 21:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas benzi 1.6 rks 1 vit info 049197008

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 16:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Ferizaj

��•ii SHiTUR ����

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 04:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas benzi 1.6 rks 1 vit info 049197008

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 18:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas benzi 1.6 rks 1 vit info 049197008

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 14:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas benzi 1.6 rks 1 vit info 049197008

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 21:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Ferizaj

Mercedes a clas benzi 1.6 rks 1 vit info 049197008

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj A clas | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione