Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ford mondeo - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Fushë Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford mondeo , kategori , ose vendndodhje Fushë Kosovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ford mondeo Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:16 Banesa  ·  Fushë Kosovë

IPET ME QERA

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 07:15 Banesa  ·  Fushë Kosovë

JEPET PER QERA 2DHOMA

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 07:15 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banese me Qera 2dhoma FUSHKOSOVE

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 07:15 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Leshoj Banes me 2 dhoma per QERA

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 15:13 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Shitet banesa ne fushe kosove

600 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:46 Banesa  ·  Fushë Kosovë

JAP BANESEN 2 DHOMA ME QERA FUSHKOSOVE

2 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
26 Maj 16:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fushë Kosovë

Shes Mercedes 220

4 300 EUR

22 Maj 12:43 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Ofrohet për #qira objekti 2 katësh, 860m² në Sllatinë.

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
22 Maj 11:23 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banesë 99.97m² në #shitje në Fushë Kosovë.

700 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
21 Maj 23:40 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
20 Maj 16:06 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

euro paleta

2 EUR

14 Maj 12:33 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banesë 70m² me #qira në Fushë Kosovë, rr.Dardania.

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Shitësit të Besuar
01 Maj 07:51 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Fushë Kosovë

SHES FORD MONDEO DISEL 1.9 RKS 5 MUAJ

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
23 Pri 21:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fushë Kosovë

VW POLO 1.6 TDI DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 20:48 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  Markë tjetër  ·  Setra  ·  Fushë Kosovë

SETRA 315 HDH

20 000 EUR

09 Pri 16:07 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Fushë Kosovë

Shitet ndrrohet

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 23:53 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura

14 Mar 09:21 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Fushë Kosovë

Bmw X6 35xDrive Facelift Full Ekstra RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Mar 00:45 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Frigorifera per pije

3 EUR

12 Mar 00:43 Të tjera  ·  Fushë Kosovë

Ark market

300 EUR

07 Mar 02:27 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Fushë Kosovë

Ford Mondeo 2.0 TDCI Me 180 kalfuqi

15 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Shk 22:00 Banesa  ·  Fushë Kosovë

SHITET BANESA ME 77m E MOBILUAR E GATSHME ME FLET POSEDUSE

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Jan 00:05 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Fushë Kosovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Jan 17:07 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Banese ne Shitje ne Fushe Kosove 109m2 Bellavista

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
13 Jan 14:56 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

Ofrohet për #shitje banesa në Bresje.

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
13 Jan 14:50 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

Ofrohet për #shitje banesa, te EuroStore, Fushë Kosovë.

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
13 Jan 14:48 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Ofrohet për #shitje banesa në rr. Eqrem Qabej, Apollonia A

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
05 Jan 12:04 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Ofrohet për #shitje banesa me sipërfaqe 61.2m2 në Fushë Koso

820 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
31 Dhj 10:41 Banesa  ·  Fushë Kosovë

Me Qerra penthouse Fushe Kosove rruga Dardania me Garazh!!

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
25 Dhj 17:37 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

Ofrohet për #shitje banesa në Fushë Kosovë,

51 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
13 Dhj 09:08 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Fushë Kosovë

Ofrohet per shitje banesa ne Fushe Kosove

650 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford mondeo | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione