118 | Gjilan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 118,kategori,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 118 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Pri 11:33 ,

Banesa ne Shitje

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Jan 19:01 ,

Kombi Opel Vivar 1.9 2004 rks

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 00:17 ,

Bmw 118 benzin

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 14:09 ,

❇️ Opel insignia Sports 2.0 CdTi❇️

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 09:43 ,

shitet Banesa

550 EUR

Numri i dhomave: 4
13 Qer 18:34 ,

Renault Trafic 2.0dci 115 ps Me dogan te paguar��

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 11:21 ,

BMW 118 Dizel

Histora e veturës

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Jan 15:26 ,

BMW 118

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 17:52 ,

Opel Insignia 2.0 Cdti E Sapo Doganuar Full

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Nën 16:13 ,

BMW i 118 SERIA E FUNDIT NE SHITJE

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 09:55 ,

Shitet BMW 118

Histora e veturës

7 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 13:24 ,

Bmw x1 118 d x-drive automatic nga CH

Histora e veturës

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Qer 17:41 ,

BMW 1 series

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 21:54 ,

BMW X1 118d x drive 2014 130 mi km nga CH

Histora e veturës

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Shk 21:02 ,

Shes

60 EUR

23 Gush 19:14 ,

Shes benven 118 dizell pa dogan viti 2010

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Gush 11:45 ,

Shes benven 118 dizell me tabela zvicrres viti 201

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 21:08 ,

Bmw 118, dizell. 2012

Histora e veturës

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 07:51 ,

Bmw 118.

Histora e veturës

15 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Nën 17:18 ,

mercedes 190

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Nën 21:30 ,

BMW 118 benzin

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 08:42 ,

BMW 118

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 23:39 ,

Shes BMW 118

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 16:03 ,

Bmw 118D

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 12:04 ,

Bmw 1 18 diesel

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 09:51 ,

Bmw

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Jan 20:01 ,

Renault Clio

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 118 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione