Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tok - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Lipjan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tok , kategori , ose vendndodhje Lipjan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tok Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


21 Maj 23:45 Banesa  ·  Lipjan

Shitet Banesa ne shesh te Lipjanit

Numri i dhomave: 3
20 Maj 22:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Lipjan

Mercedes GLE 300d Amg line

55 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 20:32 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Tok ne lipjan

6 300 EUR

19 Pri 20:00 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Shitet toka

1 500 EUR

11 Pri 18:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 00:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel astra

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 13:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 13:28 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Shitet pylli me tok qmimi volitshem

90 EUR

31 Mar 21:15 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Tok afer lagjes akllapit ne lipjan

6 300 EUR

31 Mar 08:47 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Tok ne lipjan

1 500 EUR

18 Mar 12:55 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Shitet toka

1 500 EUR

06 Mar 15:31 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Lipjan

Shiten 1.8 Hektar Tok - Shtepi 340 M2 -Ferm 400 M2

230 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Shitësit të Besuar
06 Mar 12:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 15:45 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Tok ne lipjan

1 200 EUR

26 Shk 15:38 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Trull tok ne lipjan

6 000 EUR

26 Shk 11:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 20:54 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Tok

8 EUR

17 Shk 02:31 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Tok per villa

8 EUR

13 Shk 12:41 Të tjera  ·  Lipjan

Mobilje

12 Shk 19:45 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Tok per villa

8 EUR

27 Jan 15:24 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Tok ne lipjan

6 000 EUR

19 Jan 01:39 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Shitet toka

1 200 EUR

18 Jan 19:46 Shtëpi  ·  Lipjan

Shitet Shtëpia-Lipjan

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
17 Jan 17:10 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Tok ne bregdet

10 Jan 08:37 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Tok ne lipjan

5 300 EUR

05 Jan 01:11 Të tjera  ·  Lipjan

mobilje

24 Dhj 12:15 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Shesim tok

5 300 EUR

21 Dhj 17:33 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Tok ne lipjan

5 300 EUR

20 Dhj 15:13 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Lipjan

2014 Audi A4 2.0 TDI 2014 164.000 Km Me Dogane

15 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Dhj 19:00 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Tok ne lipjan

5 300 EUR

14 Dhj 13:04 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Tok ne lipjan

5 300 EUR

02 Dhj 01:13 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Lipjan

PEZHO 307 DIZEL 1.4 HDI VITI 2005 KLIMATRONIK

2 650 EUR

30 Nën 19:27 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Shitet ferma

3 EUR

22 Nën 05:16 Vetura  ·  Zastava  ·  Florida  ·  Lipjan

Yugo

19 Nën 15:55 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Shitet toka

1 200 EUR

19 Nën 15:54 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Tok ne lipjan

5 300 EUR

14 Nën 02:30 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lipjan

2014 Audi Q5 quatro 2.0 tdi 148.000 km Me dogane

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 13:16 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lipjan

Tok ne lipjan

1 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tok | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Tok toke toka Toka toka toka toke TOK toke Tok

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione