Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Baotian | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Baotian Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Mar 00:50 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Trotinet ir 0.0

3 EUR

09 Shk 17:35 Të tjera , Prizren

Motor

600 EUR

20 Jan 11:43 Skuter , Fushë Kosovë

Bicikell

123 EUR

22 Nën 18:58 Motoçikleta (mbi 50cc) , Viti

biciklet

60 EUR

13 Tet 13:35 Motoçikleta (mbi 50cc) , Dragash

haah

1 EUR

Viti: 2013
12 Tet 06:52 Touring , Shtërpcë

Best seller Fullz cc cvv dumps bank logs

500 EUR

Viti: 2003
04 Tet 05:27 Me katër rrota/ATV , Kastriot

can am spyder

7 000 EUR

Viti: 2021
22 Sht 22:29 Motoçikleta (mbi 50cc) , Vushtrri

Mondial rf 150cc

280 EUR

Viti: 2008
09 Sht 20:57 Të tjera , Mitrovicë

Shes Trotinet elektrikë urgjent

520 EUR

Viti: 2019
24 Gush 20:39 Sportiv , Vushtrri

Skuter 150cc

290 EUR Price Reduced

Viti: 2011
21 Gush 00:06 Touring , Vushtrri

Skuter 150cc

330 EUR

Viti: 2011
09 Gush 07:33 Të tjera , Ferizaj

Bicikleta

100 EUR

Viti: 2010
21 Qer 19:01 Skuter , Mitrovicë

Motor 80 cc

160 EUR

Viti: 2012
10 Qer 21:12 Skuter , Rahovec

shitet skuteri 150cc

250 EUR

Viti: 2008
02 Qer 13:05 Skuter , Gjilan

Skuter 50cc

700 EUR

Viti: 2016
02 Qer 13:01 Skuter , Gjilan

Skuter Boatian 2016

720 EUR

Viti: 2016
21 Maj 15:03 Skuter , Ferizaj

Shitet Skuteri 125cc Shum i ruajtur

650 EUR

Viti: 2007
15 Maj 19:29 Skuter , Vushtrri

Shitet 150cc

5 EUR

Viti: 2008
10 Maj 08:57 Skuter , Vushtrri

Shitet Hs 150cc

4 EUR

Viti: 2008
03 Maj 23:06 Sportiv , Ferizaj

Mtb

250 EUR

Viti: 2013
15 Pri 01:57 Skuter , Gjilan

Skuter

700 EUR

Viti: 2016
01 Pri 00:06 Skuter , Besianë

Skuter 125cc

480 EUR

Viti: 2007
01 Pri 00:06 Skuter , Besianë

Skuter 125cc

470 EUR

Viti: 2007
26 Mar 19:18 Të tjera , Prizren

Shitet PC Gaming ne gjendje perfekte ��

290 EUR

Viti: 2021
19 Mar 02:06 Sportiv , Dragash

Offre de prêt très fiable

1 EUR

Viti: 1981
06 Nën 13:28 Sportiv , Gjilan

Tesha Tsportit

150 EUR

Viti: 2021
25 Tet 12:52 Sportiv , Drenas

Ushit

450 EUR

Viti: 2007
16 Sht 11:35 Skuter , Gjakovë

Baotian 50cc

Viti: 2007
23 Gush 20:36 Skuter , Dardanë

Skuter boj ndrrim me kros

600 EUR

Viti: 2012
20 Gush 14:18 Skuter , Mitrovicë

BICIKLETA

60 EUR

Viti: 2010
13 Korr 12:23 Me katër rrota/ATV , Besianë

Shes atv

1 850 EUR

Viti: 2020
05 Korr 13:16 Skuter , Ferizaj

Shitet skuteri 125cc

750 EUR

Viti: 2008
18 Qer 21:44 Sportiv , Drenas

U Shitë

370 EUR

Viti: 2008
10 Qer 23:03 Sportiv , Drenas

Ushit flm

420 EUR

Viti: 2008
31 Maj 22:38 Sportiv , Drenas

Shes skuterin

390 EUR

Viti: 2016
30 Maj 16:15 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

viber ndrim i mundshem

180 EUR

Viti: 2008
27 Maj 03:11 Të tjera , Gjakovë

Patika 100% org

Viti: 2019
26 Maj 22:16 Sportiv , Drenas

Ushit

250 EUR

Viti: 2008
23 Maj 09:54 Me katër rrota/ATV , Malishevë

Shes 4 rrotshin

5 EUR

Viti: 2017
17 Maj 21:30 Sportiv , Drenas

Ushit

390 EUR Price Reduced

Viti: 2008
28 Pri 20:55 Skuter , Drenas

Mondial Hs

370 EUR

Viti: 2008
17 Mar 22:07 Sportiv , Prizren

Shitet bicikleta

40 EUR

Viti: 2016
09 Mar 13:44 Sportiv , Ferizaj

Shitet bicikleta

100 EUR

Viti: 2014
24 Shk 20:01 Skuter , Mitrovicë

Shitet rodeo 125cc

Viti: 2008
10 Shk 20:50 Të tjera , Pejë

Bicikleta te ndryshme

220 EUR

Viti: 2019
20 Jan 00:12 Kros/Enduro , Gjilan

Scott bike

Viti: 2016

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Baotian Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione