Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Daelim Të gjitha në Kosovë

Daystar , 41
Model Tjeter , 155

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Daelim | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Qer 09:25 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Dealim Besbi 125������������

950 EUR

07 Qer 10:54 Skuter  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Therandë

Daelim 50 cc

350 EUR

06 Qer 19:34 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Daelim 125cc 4t

02 Qer 14:31 Chopper/Coustom  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Daelim

1 EUR

07 Maj 17:02 Skuter  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Gjilan

Shitet Skuteri Daelim me maqin Aerox

380 EUR

28 Pri 10:36 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Daleim 50

340 EUR Price Reduced

19 Pri 19:03 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Skuter (125cc) ne gjendje te mir

1 400 EUR

19 Pri 15:11 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

125 cc

1 350 EUR

02 Pri 14:49 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet per pjes urgjenttt

80 EUR

19 Mar 10:06 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Skuter 250cc Dealim

1 150 EUR

28 Shk 20:39 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

daelim skuter 125cc i ardhur nga CH

800 EUR

30 Jan 15:52 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

Shitet aprilla habana 125cc

430 EUR

18 Tet 08:33 Të tjera  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet motorri 125 kubik i doganum viti 2000

1 300 EUR

11 Tet 09:49 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet skuteri daelim 49cc

05 Tet 23:40 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Skuter Daelim S-Five

330 EUR

04 Tet 09:26 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet skuteri daelim 49cc me dogan

550 EUR

25 Sht 10:11 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Mondial

6 EUR

04 Sht 11:08 Të tjera  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Artanë

Motorr daelim 125cc

800 EUR

28 Gush 02:03 Chopper/Coustom  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Kastriot

Shitet motorri choper ngjendje perfekte

1 100 EUR

27 Gush 12:06 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet Qoperi

2 000 EUR

02 Gush 16:37 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Delim Besbi 125������������

850 EUR

07 Korr 01:41 Të tjera  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Biciklet Elektronike

220 EUR

20 Qer 22:43 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet motorri

700 EUR

15 Qer 03:01 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Daelim s3 2013 250cc

1 550 EUR

29 Maj 06:10 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Daelim s3 2013 250cc

1 550 EUR

17 Pri 17:55 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Daelim SFive 50cc

650 EUR

09 Pri 09:05 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Kaçanik

Shitet daelim 125cc

450 EUR

13 Jan 14:02 Chopper/Coustom  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Drenas

Shitet motorri ose ndrrohet me vetura

1 700 EUR

22 Dhj 19:43 Chopper/Coustom  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Fushë Kosovë

Chopper

Viti: 2002
09 Dhj 06:49 Chopper/Coustom  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

Chopper 125cc

03 Nën 20:42 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shes daelimin ne gjendje perfekte

435 EUR

27 Sht 23:20 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shitet Skuteri i ardhun nga Austria

650 EUR

Viti: 2012
26 Sht 01:00 Skuter  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Gjakovë

Shitet motorri 125 kubik me dogan

450 EUR

Viti: 2003
28 Gush 16:38 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Daelim skuter 125cc ��������

Viti: 2009
12 Gush 19:10 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Shitet ngjendje prefekte nr-044524553

550 EUR

Viti: 2004
05 Gush 17:06 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Shitet skuteri 49cc ne gjendje shume te mire

550 EUR

Viti: 2004
18 Korr 00:26 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

SKUTER

750 EUR

Viti: 2013
12 Korr 23:07 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

nderroj ps3 me ndonje trotinet elektrik i dha edhe para

110 EUR

Viti: 2013
04 Korr 11:05 Me katër rrota/ATV  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

shes 4rrotshin

320 EUR

Viti: 1984
01 Korr 21:11 Skuter  ·  Daelim  ·  Daystar  ·  Shtërpcë

Skuter

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
29 Qer 08:48 Të tjera  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Shitet motorri Daelim ne gjendje te rregullt

1 200 EUR

Viti: 1998
10 Qer 18:27 Sportiv  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Shitet.250.Automatic

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 2018
17 Maj 22:11 Sportiv  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet

70 EUR

Viti: 2018
12 Maj 16:26 Chopper/Coustom  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shitet motorri 125 cc pa dogan me domenta Belge

1 000 EUR

Viti: 2002
11 Maj 08:14 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Daelim

1 000 EUR

Viti: 2008
04 Maj 23:22 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Daelim japan

1 000 EUR

Viti: 2006
03 Maj 16:32 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

Daelim s3 2013

1 950 EUR

Viti: 2013
29 Pri 22:06 Skuter  ·  Daelim  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Daelim honda

Viti: 2007

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Daelim | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione