Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati | 1098

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati 1098 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Jan 14:21 Sportiv , Pejë

Motorr i Garav

7 000 EUR

18 Jan 17:13 Kros/Enduro , Shtërpcë

Tomos apn6

210 EUR

Viti: 1991
10 Sht 15:54 Sportiv , Besianë

Ducati hypermotard 1100

1 EUR

Viti: 2010
10 Sht 15:54 Sportiv , Burim

Bicikleta

Viti: 2017
15 Gush 14:04 Sportiv , Lipjan

Shes bicikllen 28 ne gjendje te mir

110 EUR

Viti: 2021
03 Korr 13:20 Sportiv , Besianë

Ducati Performance 1100 . 2010

1 EUR

Viti: 2010
02 Maj 21:45 Sportiv , Lipjan

Shitet bicikleta

90 EUR

Viti: 2016
30 Mar 23:11 Të tjera , Skenderaj

Biciklet

1 EUR

Viti: 2019
25 Mar 21:06 Sportiv , Skenderaj

Shiten

2 EUR

Viti: 2018
18 Jan 22:15 Skuter , Mitrovicë

Vustrri

Viti: 2020
14 Nën 12:53 Skuter , Gjilan

Shitet bicikleta

800 EUR

Viti: 2014
20 Tet 22:49 Sportiv , Prishtinë

Ducati 1098

6 500 EUR

Viti: 2008
23 Gush 21:23 Të tjera , Malishevë

Motor Ducati Diavlo 1200 kubik

10 500 EUR

Viti: 2013
07 Korr 11:12 Të tjera , Pejë

Motorr Ducati 1100 cc

5 800 EUR

Viti: 2009
07 Korr 11:12 Të tjera , Pejë

Ducati 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
06 Korr 23:59 Të tjera , Pejë

DUCATI 1100 cc

5 800 EUR

Viti: 2009
06 Korr 23:38 Të tjera , Prishtinë

Ducati 1100 cc

5 800 EUR

Viti: 2009
05 Maj 15:43 Skuter , Prishtinë

Numer golld

1 EUR

Viti: 2020
30 Pri 01:22 Të tjera , Pejë

Hillbow biçiklet

160 EUR

Viti: 2015
21 Mar 14:46 Skuter , Artanë

shesi

Viti: 2020
07 Mar 16:07 Me katër rrota/ATV , Malishevë

Shes shporetin

130 EUR

Viti: 2016
11 Tet 12:02 Sportiv , Prishtinë

Bicikell

35 EUR

Viti: 1991
03 Tet 15:14 Të tjera , Therandë

Shes bicikleten

150 EUR

Viti: 2020
18 Mar 00:19 Të tjera , Dragash

Mondiall 150 cc

250 EUR

Viti: 1995
09 Korr 15:04 Të tjera , Prishtinë

Shitet Ducati street fighter

11 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
02 Tet 18:11 Sportiv , Lipjan

Suzuki 650 cc

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1998
11 Maj 12:16 Sportiv , Gjakovë

bicikell

300 EUR

Viti: 2014
23 Mar 15:05 Sportiv , Mitrovicë

Shes biciklete fort e mir

120 EUR

Viti: 2014
05 Shk 18:24 Sportiv , Pejë

dukati

9 000 EUR

Viti: 2008
20 Jan 15:46 Sportiv , Pejë

dukati

Viti: 2008
12 Jan 21:07 Sportiv , Pejë

Shitet biqikleeta BMXX

50 EUR

Viti: 2012

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati 1098 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione