Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ducati Të gjitha në Kosovë

1098 , 40
848 , 10
999 , 26
Matrix , 9
Monster , 51

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 02:49 Touring  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

DUCATI X-DIAVEL 1260 S

21 900 EUR

17 Qer 18:52 Kros/Enduro  ·  Ducati  ·   ·  Pejë

Ducati Multistrada 1200S

8 900 EUR

10 Qer 04:03 Touring  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Ducati Multistrada

10 000 EUR

27 Maj 04:22 Kros/Enduro  ·  Ducati  ·  1098  ·  Besianë

Whatsapp: +12108028327. ACQUISTA CARTA CLONATA ONLINE.

450 EUR

23 Maj 08:54 Të tjera  ·  Ducati  ·  1098  ·  Klinë

Bicikel Fitnesi

250 EUR

19 Maj 22:28 Skuter  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Skuteri

380 EUR

21 Mar 15:04 Sportiv  ·  Ducati  ·  Monster  ·  Prizren

Ducati Monster 900 i.e.

17 Mar 23:41 Sportiv  ·  Ducati  ·  999  ·  Prishtinë

DUCATI RS 950

17 000 EUR

16 Mar 20:28 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Ducati supersport 950cc 2018

12 500 EUR

10 Shk 00:07 Me katër rrota/ATV  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

Motorr me benzine dhe bateri

350 EUR

30 Tet 12:28 Skuter  ·  Ducati  ·  Matrix  ·  Prizren

Shitet bicikleta e sapo ardhur nga ch ��������

50 EUR

18 Sht 13:35 Skuter  ·  Ducati  ·  1098  ·  Lipjan

Shitet atv 330 euro

330 EUR

11 Sht 09:02 Sportiv  ·  Ducati  ·  1098  ·  Prishtinë

Shitet Bicikleta 28

110 EUR

30 Korr 19:14 Sportiv  ·  Ducati  ·  Monster  ·  Prizren

Ducati Monster 900 i.e. Caffe Racer

4 200 EUR

04 Korr 14:42 Të tjera  ·  Ducati  ·  1098  ·  Viti

Shitet biçikleta

1 EUR Price Reduced

16 Qer 22:58 Të tjera  ·  Ducati  ·  1098  ·  Fushë Kosovë

bicikel

80 EUR

05 Maj 01:38 Skuter  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet smuteri gjendja e mir 150 cc punon per marak

375 EUR

12 Pri 23:55 Sportiv  ·  Ducati  ·  Monster  ·  Prizren

Ducati Monster 900cc i.e. Special Edition

4 200 EUR

30 Mar 15:28 Skuter  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

330

18 Mar 14:38 Sportiv  ·  Ducati  ·  848  ·  Mitrovicë

Motor benz

260 EUR

02 Shk 23:00 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SHITET DUCATI PANIGALE 1199

14 000 EUR

23 Jan 01:55 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SHITET DUCATI X-DIAVEL 1260 S

21 000 EUR

17 Jan 14:21 Sportiv  ·  Ducati  ·  1098  ·  Pejë

Motorr i Garav

7 000 EUR

07 Sht 22:27 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shitet Ducati Panigale 1299 S

20 500 EUR

Viti: 2015
26 Gush 20:22 Skuter  ·  Ducati  ·  Matrix  ·  Therandë

u shit

Viti: 2004
24 Gush 17:39 Chopper/Coustom  ·  Ducati  ·  848  ·  Skenderaj

Shitet Suzuki Intruder800 cc

3 700 EUR

Viti: 1995
28 Qer 19:00 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Rahovec

Ducati Monster 900

2 500 EUR

Viti: 2000
08 Qer 03:28 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

shitet Ducati 1100cc 2011

Viti: 2011
05 Qer 06:36 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Fushë Kosovë

shitet urgjent Ducati 1100cc

Viti: 2011
09 Pri 10:32 Sportiv  ·  Ducati  ·  Monster  ·  Prishtinë

Shitet

Viti: 2018
06 Pri 22:56 Sportiv  ·  Ducati  ·  848  ·  Gjilan

Protector per motorra sportiv ose supermoto

70 EUR

Viti: 2020
07 Mar 16:52 Touring  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Ducati hypermotard 796 2014

4 500 EUR

Viti: 2014
26 Shk 10:17 Skuter  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

250

250 EUR

Viti: 2002
18 Jan 17:13 Kros/Enduro  ·  Ducati  ·  1098  ·  Shtërpcë

Tomos apn6

210 EUR

Viti: 1991
12 Nën 22:40 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

SHITET MOTORRi 350 KUBIK

2 800 EUR

Viti: 2015
25 Sht 17:23 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Artanë

New Ducati Panigale V4 Oriignal

900 EUR

Viti: 2021
18 Sht 22:49 Sportiv  ·  Ducati  ·  Monster  ·  Gjilan

Ducati 900

2 800 EUR

Viti: 2000
10 Sht 15:54 Sportiv  ·  Ducati  ·  1098  ·  Besianë

Ducati hypermotard 1100

1 EUR

Viti: 2010
10 Sht 15:54 Sportiv  ·  Ducati  ·  1098  ·  Burim

Bicikleta

Viti: 2017
29 Gush 19:28 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Ducati Monster 821 Stripe

8 550 EUR Price Reduced

Viti: 2016
25 Gush 09:37 Të tjera  ·  Ducati  ·  848  ·  Viti

Bicikletë

85 EUR

Viti: 2009
15 Gush 14:04 Sportiv  ·  Ducati  ·  1098  ·  Lipjan

Shes bicikllen 28 ne gjendje te mir

110 EUR

Viti: 2021
05 Gush 15:12 Sportiv  ·  Ducati  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Ducati panigale 1299

16 500 EUR

Viti: 2016

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Ducati | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione