Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera | DNA

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera DNA | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Gush 11:09 Skuter , Mitrovicë

Skuter

100 EUR

Viti: 1990
06 Qer 01:33 Skuter , Mitrovicë

giler dna

650 EUR

Viti: 2008
29 Maj 16:06 Skuter , Mitrovicë

giler dna

Viti: 2008
05 Sht 19:32 Sportiv , Prizren

Shitet

Viti: 2004
02 Sht 17:31 Skuter , Vushtrri

Gilera

550 EUR

Viti: 2014
10 Gush 12:33 Sportiv , Prishtinë

Shitet gilera 180 cc automatik

1 100 EUR

Viti: 2003
10 Korr 12:02 Sportiv , Prishtinë

Shitet GILERA DNA 150cc

1 EUR

Viti: 2003
05 Korr 16:46 Sportiv , Prizren

Shitet

Viti: 2004
26 Qer 18:57 Sportiv , Prishtinë

Drilon

11 111 EUR

Viti: 2003
14 Maj 11:17 Skuter , Prishtinë

Gilera dna

450 EUR

Viti: 2004
27 Pri 23:26 Sportiv , Prishtinë

Gillera dna 180cc

1 100 EUR

Viti: 2003
24 Pri 17:33 Sportiv , Mitrovicë

gilera

Viti: 2019
01 Shk 17:41 Skuter , Pejë

Gilera dna 125

700 EUR

Viti: 2004
27 Tet 13:31 Të tjera , Lipjan

Gilera dna

580 EUR

Viti: 2004
27 Tet 13:21 Sportiv , Lipjan

Gilera dna

580 EUR

Viti: 2004
01 Tet 19:22 Sportiv , Lipjan

Gilera dna

600 EUR

Viti: 2004
13 Sht 14:51 Sportiv , Lipjan

Gilera DNA

Viti: 2004
13 Korr 10:39 Sportiv , Prishtinë

Gilera DNA 125cc

670 EUR

Viti: 2002
30 Qer 22:45 Të tjera , Mitrovicë

Kerkoj gilera dna

Viti: 2006
24 Jan 00:55 Sportiv , Gjakovë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2009
24 Tet 12:44 Sportiv , Mitrovicë

Shitet gilera dna

Viti: 2002
23 Sht 22:11 Sportiv , Vushtrri

Shitet gilera 150cc

1 EUR

Viti: 2020
19 Sht 09:02 Sportiv , Gjakovë

Gilera

800 EUR

Viti: 2001
02 Gush 20:05 Skuter , Burim

Shes gilera nsuper gjendje

1 100 EUR

Viti: 2007
25 Pri 08:00 Sportiv , Pejë

Gilera 2011

Viti: 2011
09 Pri 15:40 Të tjera , Fushë Kosovë

Gilera 180cc

650 EUR

Viti: 2002
01 Pri 12:56 Skuter , Prizren

Shitet skuteri 50 cc

90 EUR

Viti: 2003
17 Dhj 00:12 Sportiv , Gjilan

shite

550 EUR Price Reduced

Viti: 2002
22 Sht 09:37 Sportiv , Burim

Gilera dna 50cc

120 EUR

Viti: 2002
14 Korr 06:11 Sportiv , Vushtrri

Mondia lgilera yamaha kawasaki gilera kros

370 EUR

Viti: 2001
13 Korr 15:33 Sportiv , Mitrovicë

shitet gilera

Viti: 2002
21 Qer 08:21 Sportiv , Vushtrri

Gilera Dna 125cc Gilera mondial yamaha suzuki

Viti: 2001
02 Shk 20:29 Skuter , Vushtrri

Mondial

400 EUR

Viti: 2008
28 Dhj 22:29 Sportiv , Prishtinë

gillera dna

Viti: 2002
10 Nën 20:26 Skuter , Pejë

motorr

500 EUR

Viti: 2000
05 Tet 22:31 Skuter , Prishtinë

Shes motocikleten Gilera

850 EUR

Viti: 2013
14 Gush 04:25 Skuter , Drenas

Gilera DNA 125CC

1 550 EUR

Viti: 2004
08 Gush 15:25 Sportiv , Burim

gilera dna

550 EUR

Viti: 2002
19 Korr 22:00 Skuter , Mitrovicë

Kerkoj skuter

300 EUR

Viti: 2011
03 Maj 23:27 Të tjera , Vushtrri

Gilera Dna 50cc tiptop urgjent

480 EUR

Viti: 2011
25 Pri 06:57 Skuter , Fushë Kosovë

gilera180 cc

700 EUR

Viti: 2002
21 Mar 19:24 Motoçikleta (mbi 50cc) , Fushë Kosovë

gilera mondial

Viti: 2002
16 Gush 18:47 Skuter , Prishtinë

U SHIT Faleminderit Merrjep

950 EUR

Viti: 2001
22 Korr 16:46 Të tjera , Prishtinë

Shitet Motori Gilera 125 cc

650 EUR

Viti: 2002
24 Mar 18:05 Të tjera , Ferizaj

Shas biciklen

100 EUR

Viti: 2000
04 Mar 15:41 Sportiv , Mitrovicë

Motocikletë

90 EUR

Viti: 2016
16 Nën 04:36 Skuter , Pejë

ju mir presim��

550 EUR

Viti: 2003
10 Tet 15:35 Skuter , Ferizaj

Gilera

Viti: 2001

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera DNA | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione