Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Gilera Të gjitha në Kosovë

DNA , 53
Model Tjeter , 132
Nexus , 75
Runner , 249

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Pri 23:33 Kros/Enduro  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

kros italian 125 xr 2

650 EUR

18 Pri 21:03 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Prishtinë

Gilera 2016

1 999 EUR

14 Pri 23:36 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Prishtinë

Gilera Runner Modeli ST 200cc

2 400 EUR

12 Pri 14:12 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

Gilera Runner 50Cc

10 Pri 22:38 Skuter  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet Gilera Fuoco 500

2 500 EUR

26 Mar 16:53 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Mitrovicë

Shitet

2 EUR

24 Mar 21:18 Kros/Enduro  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

kros 125 xr 2 gilera

950 EUR

21 Mar 14:48 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

Gilera Runner 125 2t

19 Mar 19:06 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

Gilera Sv 125cc

1 700 EUR

16 Mar 11:38 Sportiv  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

GILERA GP850 CC super i vecant

1 EUR

26 Shk 23:05 Kros/Enduro  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

Kross

680 EUR

26 Shk 22:50 Skuter  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Skuter 49 cc original

499 EUR

24 Shk 18:23 Kros/Enduro  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

Shitet krossi

680 EUR

20 Shk 18:01 Kros/Enduro  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Fushë Kosovë

shitet tomosi

120 EUR

15 Shk 01:47 Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Prizren

Gilera Nexus 500kubik

1 100 EUR

09 Shk 13:50 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

Super Gilera Runer

450 EUR

08 Shk 20:56 Skuter  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet skuteri

1 800 EUR

03 Shk 19:12 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

Gilera runner 2004

850 EUR

23 Jan 20:14 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Prishtinë

Shitet gilera runer 180 cc

1 300 EUR

23 Jan 15:54 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes Gilera Runer 200cc

2 600 EUR

20 Jan 20:51 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Mitrovicë

Gilera runner 2012

550 EUR

18 Jan 21:19 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet Gilera runer 50ccm��

450 EUR

05 Jan 15:18 Të tjera  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

Gilera

950 EUR

02 Dhj 16:19 Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Mitrovicë

gilera nexus 300cc

2 700 EUR

23 Nën 21:01 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Gilera runer 2012

599 EUR

20 Nën 07:54 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Gilera runer 49cc

599 EUR

02 Nën 11:29 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Prishtinë

Gilera runer 125cc 2010 i sapo ardhun ���� dhe doganuar

1 290 EUR

25 Tet 23:35 Sportiv  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shitet

450 EUR

24 Tet 19:21 Sportiv  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shitet

450 EUR

17 Tet 04:20 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

Gilera Runner ST 125 -2009

1 EUR Price Reduced

03 Tet 06:45 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

Shitet gilera runner 200cc

1 300 EUR

27 Sht 20:39 Auto sallon Sportiv  ·  Gilera  ·  DNA  ·  Prishtinë

Shitet GILERA DNA 125 c

1 100 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
24 Sht 21:03 Skuter  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet Gilera 50ccm��

530 EUR

22 Sht 08:09 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

Gilera Runner 125CC 2T RKS

15 Sht 16:38 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Prishtinë

Gilera Runner 200ST

2 EUR Price Reduced

13 Gush 20:39 Sportiv  ·  Gilera  ·  DNA  ·  Gjilan

Gilera DNA 125 cc 1 vit rexhistrim

2 400 EUR

09 Gush 17:45 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Prishtinë

Gilera 50cc 2013

500 EUR

04 Gush 22:04 Sportiv  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Mitrovicë

Shitet ose ndrrohet

2 200 EUR

24 Korr 13:25 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

Shitet gilera 200cc

1 500 EUR

24 Korr 12:20 Kros/Enduro  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Kros 110cc

1 000 EUR

22 Korr 13:35 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Fushë Kosovë

Gilera Runer

650 EUR

19 Korr 19:30 Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Pejë

Gilera Nexus 500Cc

19 Korr 11:26 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Prishtinë

Gilera runner 200cc

15 Korr 21:29 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

Gilera Runner 200 st

2 100 EUR

14 Korr 00:57 Skuter  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Fushë Kosovë

Gilera Runer ne gendje perfekte

700 EUR

13 Korr 23:38 Sportiv  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Prishtinë

shes gillera 125cc 800euro

800 EUR

29 Qer 11:27 Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Mitrovicë

Gilera nexus 500cc

2 100 EUR

23 Qer 17:32 Skuter  ·  Gilera  ·  Nexus  ·  Prizren

Gilera nexus

1 EUR

18 Qer 03:28 Skuter  ·  Gilera  ·  Model Tjeter  ·  Viti

Shitet skuteri gilera

1 700 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione