Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Mar 15:28 Skuter , Prishtinë

Gilera fuoco 500cc

3 300 EUR

26 Shk 17:35 Skuter , Shtime

Skuter Gilera stalker 50cc

550 EUR

26 Shk 16:30 Skuter , Shtime

Skuter Gilera stalker 50cc

550 EUR

26 Shk 16:25 Skuter , Shtime

Skuter Gilera stalker 50cc

550 EUR

03 Shk 22:28 Me katër rrota/ATV , Prizren

Pjes

27 Jan 06:33 Motoçikleta (mbi 50cc) , Burim

Gillera Runner 125cc i ri

900 EUR

18 Jan 16:25 Kros/Enduro , Pejë

Enduro\ kros gilera

900 EUR Price Reduced

Viti: 2021
12 Nën 21:08 Skuter , Ferizaj

Gilera Stalker 49cc

550 EUR

07 Gush 08:42 Skuter , Pejë

Gilera gp800

4 000 EUR

Viti: 2010
03 Korr 14:36 Skuter , Burim

shitet

Viti: 2005
12 Pri 16:29 Skuter , Ferizaj

Gilera

Viti: 2007
12 Pri 16:29 Skuter , Ferizaj

Skuter gilera

Viti: 2008
06 Pri 21:09 Motoçikleta (mbi 50cc) , Malishevë

Skuter

300 EUR

Viti: 2000
30 Mar 23:03 Skuter , Besianë

SKUTER 50cc

1 EUR

Viti: 2011
24 Mar 11:42 Skuter , Gjilan

Gilera fuoco 500 kubik

Viti: 2009
21 Mar 22:41 Skuter , Gjakovë

shitet

450 EUR

Viti: 2002
04 Shk 23:38 Skuter , Gjakovë

skuter

400 EUR

Viti: 2000
27 Nën 21:46 Skuter , Vushtrri

Skuter Gilera

Viti: 2009
11 Tet 01:15 Motoçikleta (mbi 50cc) , Lipjan

Shes ose nderroj

280 EUR

Viti: 2001
08 Tet 07:12 Skuter , Lipjan

Prodajem ili menjam

280 EUR

Viti: 2001
08 Sht 11:01 Të tjera , Vushtrri

Nga jasht

Viti: 2015
26 Gush 22:19 Skuter , Vushtrri

Gilera 125cc

850 EUR

Viti: 2010
23 Gush 09:28 Sportiv , Gjilan

Kawasaki

Viti: 2001
14 Gush 19:24 Skuter , Artanë

Shitet Gilera DNA

1 150 EUR

Viti: 2003
23 Korr 12:24 Motoçikleta (mbi 50cc) , Lipjan

Prodajem

Viti: 2001
12 Korr 15:33 Të tjera , Fushë Kosovë

Mottorr

600 EUR

Viti: 2019
08 Korr 16:11 Kros/Enduro , Prishtinë

Shitet krosi ngjendje trregullt

400 EUR

Viti: 1995
07 Korr 11:55 Skuter , Gjakovë

skuter

450 EUR

Viti: 2009
18 Qer 13:01 Kros/Enduro , Burim

shitet krosi gilera

350 EUR

Viti: 1995
31 Maj 22:10 Skuter , Pejë

gillera

1 EUR

Viti: 2020
13 Nën 01:11 Terren/Offroad , Mitrovicë

Shitet ndrrohet

Viti: 2012
12 Tet 18:23 Skuter , Gjilan

Gilera 500 k

3 700 EUR

Viti: 2007
27 Sht 20:44 Skuter , Vushtrri

Shiten maskat per giler

1 EUR

Viti: 2009
22 Sht 15:55 Sportiv , Malishevë

Gilera

250 EUR

Viti: 1990
05 Sht 13:44 Skuter , Prishtinë

Motorr

Viti: 2002
19 Gush 13:31 Kros/Enduro , Prishtinë

gilera 125cc

600 EUR

Viti: 2006
17 Gush 19:04 Kros/Enduro , Viti

Shitet krosi 125cc 2t Gilera

350 EUR

Viti: 2000
12 Gush 21:17 Skuter , Lipjan

shess gilera 50cc

550 EUR

Viti: 2008
28 Korr 08:34 Sportiv , Drenas

Caffe racer

420 EUR

Viti: 2000
27 Korr 10:32 Skuter , Mitrovicë

Gilera Runner

1 300 EUR

Viti: 2006
27 Qer 22:37 Skuter , Gjilan

shitet skuteri 500cc

Viti: 2007
22 Qer 18:14 Sportiv , Malishevë

shes motorr gilera 125 cc

550 EUR

Viti: 1992
12 Qer 00:45 Sportiv , Drenas

Gilera turbo 150 cc

600 EUR

Viti: 1993
09 Qer 11:00 Sportiv , Malishevë

Motorr gilera 125cc

600 EUR

Viti: 1998
06 Qer 01:04 Sportiv , Drenas

Gilera 150 cc

600 EUR

Viti: 1993
03 Qer 12:04 Skuter , Prishtinë

Motorr

430 EUR

Viti: 2008

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Gilera Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione