Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda | MTX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda MTX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Mar 22:42 Kros/Enduro , Burim

Shitet honda Mtx 125cc R

550 EUR

21 Shk 21:29 Kros/Enduro , Vushtrri

Honda 125cc 2T

600 EUR

03 Shk 10:41 Kros/Enduro , Burim

Shitet honda Mtx 125cc R

550 EUR

25 Jan 02:02 Kros/Enduro , Gjakovë

HONDA MTX

600 EUR Price Reduced

11 Dhj 23:04 Kros/Enduro , Burim

shitet krosi honda mtx 125cc

800 EUR

25 Tet 15:35 Kros/Enduro , Burim

Shitet honda Mtx 125cc R

650 EUR

25 Tet 00:15 Kros/Enduro , Therandë

Honda mtx125 & honda cn250

12 Tet 00:01 Kros/Enduro , Burim

Shitet honda Mtx 125cc R

650 EUR

Viti: 1991
27 Sht 23:32 Sportiv , Lipjan

SHITET HONDA

390 EUR

Viti: 1991
26 Gush 10:14 Sportiv , Prizren

shitet honda mvx 250cc

350 EUR

Viti: 1999
12 Gush 14:47 Kros/Enduro , Gjilan

Shes Motor Cros 125 Kubik

700 EUR

Viti: 1989
27 Qer 19:13 Kros/Enduro , Gjilan

Kros Honda 125

Viti: 1988
15 Qer 23:07 Kros/Enduro , Gjilan

SHITET HONDA MTX 125

Viti: 1986
14 Qer 20:56 Kros/Enduro , Gjilan

Kros Honda 125

Viti: 1988
11 Qer 12:17 Kros/Enduro , Gjilan

Honda Mtx 125 r me dokument

630 EUR

Viti: 1990
26 Maj 13:09 Kros/Enduro , Drenas

Shitet krosi

500 EUR

Viti: 1999
21 Maj 15:07 Kros/Enduro , Dardanë

Honda Mtx 125

730 EUR

Viti: 1987
26 Mar 13:58 Kros/Enduro , Gjilan

Honda mtx 125 cc

450 EUR

Viti: 1995
21 Shk 23:09 Kros/Enduro , Gjakovë

Honda MTX 125cc r

700 EUR

05 Jan 22:42 Kros/Enduro , Ferizaj

Shitet kros 125 cc turbo

Viti: 2000
17 Dhj 16:34 Kros/Enduro , Gjilan

Kros Honda 125

Viti: 1990
16 Dhj 20:31 Kros/Enduro , Gjilan

Honda 125

650 EUR

Viti: 1990
04 Nën 19:01 Kros/Enduro , Ferizaj

Honda 125 cc

Viti: 1990
30 Tet 12:52 Kros/Enduro , Therandë

Honda 125cc

Viti: 1990
27 Tet 21:31 Kros/Enduro , Ferizaj

shes kros

Viti: 1999
07 Tet 23:49 Kros/Enduro , Ferizaj

Kros honda

Viti: 1990
15 Sht 20:25 Kros/Enduro , Gjilan

Stefan

330 EUR

Viti: 2004
11 Sht 20:42 Kros/Enduro , Deçan

Shitet Honda MTX 125 cc

600 EUR

Viti: 1996
10 Sht 22:04 Sportiv , Deçan

Shitet Motorri.

4 500 EUR

Viti: 2006
30 Gush 22:17 Kros/Enduro , Kaçanik

Honda 125 cc me dogan

530 EUR

Viti: 1983
30 Gush 21:57 Kros/Enduro , Kaçanik

Honda 125 cc me dogan

530 EUR

Viti: 1983
13 Gush 20:38 Kros/Enduro , Kaçanik

Honda 125 cc

530 EUR

Viti: 1996
28 Korr 09:11 Kros/Enduro , Kaçanik

Honda 125 cc

530 EUR

Viti: 1995
26 Korr 13:28 Kros/Enduro , Ferizaj

Honda 125 cc

450 EUR

Viti: 1990
16 Qer 23:19 Kros/Enduro , Prishtinë

Honda

350 EUR

Viti: 1992
16 Qer 23:11 Kros/Enduro , Prishtinë

honda

350 EUR

Viti: 2018
16 Qer 20:37 Kros/Enduro , Prishtinë

Honda 125cc

350 EUR

Viti: 1998
11 Qer 14:39 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet pjesët Honda Mtx 125

Viti: 1990
26 Maj 21:13 Kros/Enduro , Prishtinë

HONDA MTX 125

750 EUR Price Reduced

12 Maj 09:52 Kros/Enduro , Pejë

Shitet

500 EUR

Viti: 1986
03 Maj 20:12 Kros/Enduro , Gjilan

Honda mtx125

550 EUR

Viti: 1999
29 Pri 13:30 Kros/Enduro , Gjilan

Honda mtx 125 Italy

200 EUR

Viti: 1990
28 Pri 19:14 Kros/Enduro , Prizren

Shitet urgjent honda mtx 125cc

600 EUR

Viti: 1990
20 Pri 15:12 Kros/Enduro , Prizren

Shitet Honda 125cc

600 EUR

Viti: 1995
06 Pri 10:02 Kros/Enduro , Prishtinë

homda 125cc

500 EUR

Viti: 1986
05 Pri 22:14 Kros/Enduro , Gjilan

Shes honda mtx

650 EUR

Viti: 1992
02 Mar 08:30 Kros/Enduro , Shtime

Kros

150 EUR

12 Shk 06:50 Kros/Enduro , Therandë

Honda mtx 125

650 EUR

Viti: 1995

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Honda MTX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione